Plakatyw stylu retro Plakatyw stylu retro Alphonse Mucha Plakat w stylu secesyjnym promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat z reprodukcją Alphonse Mucha Plakat w stylu secesyjnym to dowód na to, że także obrazy będą świetnie wyglądały w formie plakatu. Ten niebanalny plakat w stylu retro, można użyć jako dekorację, w każdym niemal pokoju.

Jeżeli zdecydowałeś się na utrzymanie salonu w stylu tradycyjnym albo retro lub vintage to polecamy właśnie plakat z reprodukcją obrazu Alphonse Mucha Plakat w stylu secesyjnym, który można też oprawić w tradycyjną ramę.

Taka forma ozdoby ściennej pokazuje się dokłądnie jak klasyczny plakat, a równocześnie jest dużo tańsza.Plakat Alphonse Mucha Plakat w stylu secesyjnym jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Alphonse Mucha Plakat w stylu secesyjnym w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.