Plakatyw stylu retro plakatyw stylu retro anatomiczne nadruki na mięśniach szyi marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Anatomiczne nadruki na mięśniach szyi w stylu vintage, to tematyczna ozdoba ścian każdego gabinetu lekarskiego. Jeżeli chcesz, by Twoi pacjenci mieli poczucie, iż trafili do profesjonlisty, zadbaj o anatomiczną dekorację wnętrza gabientu.

Dzięki plakatowi vintage Anatomiczne nadruki na mięśniach szyi cały wnętrze zyska medycznego klimatu.Dekoracja gabinetu lekarskiego ma jednakowo ważne znaczenie co wiedza lekarza. Dzięki ozdobą ściennym w stylu vintage, takim jak poster Anatomiczne nadruki na mięśniach szyi, można niewątpliwie osiągnąć taki właśnie efekt.

Plakat Anatomiczne nadruki na mięśniach szyi jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk produkowany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu.

Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Anatomiczne nadruki na mięśniach szyi w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.