Plakatyw stylu retro Plakatyw stylu retro Aster z nadrukiem botanicznym promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z tematyką botanicznym Aster z nadrukiem botanicznym polecamy zarówno do domów, jak też do lokali biurowych i lokali handlowych związanych z tematyką biologii i roślin. Plakat vintage o tematyce botanicznej będzie interesującą dekoracją ścian w takich miejscach i nada im tematycznego charakteru.

Oglądając plakat Aster z nadrukiem botanicznym widać, jak dużo uroku grafikom botanicznym daje sposób ich prezentacji i styl retro. Ten przepiękny motyw przypomina nam szkice roślin tworzone przed stu laty poprzez pierwszych naukowców.

dzięki czemu ta dekoracja jest naprawdę wyjątkowa.Plakat Aster z nadrukiem botanicznym jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Aster z nadrukiem botanicznym w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.