Vintageposteria.pl Plakatyw stylu retro plakatyw stylu retro berneńskie mistrzostwa rowerowe zurych promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Berneńskie Mistrzostwa Rowerowe Zurych w stylu retro nawiązuje do okresu rozwoju sportów kolarskich i motorowych. Ten wyjątkowy rysunek na plakacie, będzie prawdziwą gratką dla każdego miłośnika sportów motorowych i rowerowych.

Ostatecznie tematyka motorów i rowerów to ponadto styl życia, z którym sporo osób się utożsamia. Plakat Berneńskie Mistrzostwa Rowerowe Zurych w stylu vintage można powiesić jednocześnie w mieszkaniu, jak także w innych miejscach.

Pasjonaci rowerów i kolarstwa mogą udekorować nim każde pokój. Zdecyduj się na plakat retro Berneńskie Mistrzostwa Rowerowe Zurych poczuj się jakbyś uczestniczył w rowerowym albo motocyklowym wyścigu.Plakat Berneńskie Mistrzostwa Rowerowe Zurych jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk produkowany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29cm, A3 - 30x40cm, A2 - 40x60cm i A1 - 60x85cm.A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Berneńskie Mistrzostwa Rowerowe Zurych w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.