Vintageposteria.pl Plakatyw stylu retro plakatyw stylu retro pokaz samochodów bruksela promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Historyczne samochody są szczególnie popularnym hobby, a plakaty samochodów to wyjątkowa gratka dla każdego miłośnika motoryzacji. Takim przykładem jest plakat retro Pokaz samochodów Bruksela. Unikatowy motyw na plakacie przyciągnie uwagę, każdego kto kto lubi tematykę historycznych samochodów.Plakat Pokaz samochodów Bruksela atrakcyjnie oprawiony może stać się dekoracją każdego wnętrza.

W antyramie będzie pasował do progresywnych wnętrz. Oprawione w klasyczną ramę będzie natomiast pasował do wnętrz zaaranżowanych w stylu vintage czy retro.Plakat Pokaz samochodów Bruksela jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Pokaz samochodów Bruksela w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.