Vintageposteria.pl Plakatyw stylu retro plakatyw stylu retro stambuł, turcja promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakaty podróżnicze mogą być namiastką samej podróży. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie oryginalny plakat w stylu retro z motywem Stambuł, Turcja. Teraz możesz oglądać albo myśleć o swoim ulubionym celu podróży lub wymarzonym miejscu, kiedy tylko zechcesz.

Ten oryginalny plakat w stylu retro może być kluczową dekoracją na ścianie Twojego pokoju. Wyobraź sobie swój pokój z plakatem Stambuł, Turcja, nabierze z pewnością innego klimatu i to za naprawdę niską cenę.Plakat Stambuł, Turcja jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Stambuł, Turcja w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.