Plakatyw stylu retro Plakatyw stylu retro Stara mapa Austin promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

zobacz unikalny plakat w stylu retro z tematyką starej mapy Stara mapa Austin. To tak uniwersalna dekoracja, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją użyć praktycznie wszędzie - w domu, w biurze i w lokalu.

Każdy salon, biuro czy sypialnie możemy przecież udekorować posterem retro Stara mapa Austin. Plakaty z mapą w stylu vintage mogą także być znakomitym prezentem dla osoby, która interesuje się geografią czy podróżami.

Na plakat ze starą mapą Stara mapa Austin możemy się w dodatku zdecydować, chcąc ciekawie zaaranżować ściany lokali handlowych czy usługowych i pomieszczeń biurowych.Plakat Stara mapa Austin jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować barwy i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Stara mapa Austin w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.