Retro plakat Retro plakat Anatomia Da Vinci promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat Anatomia Da Vinci w stylu vintage, to unikalna dekoracja do każdego gabinetu lekarskiego. Jeżeli chcesz, by Twoi pacjenci mieli pewność, że trafili do profesjonlisty, zadbaj o odpowiednią dekorację wnętrza gabientu.

Dzięki plakatowi retro Anatomia Da Vinci cały gabinet zyska wysmakowany i tematyczny charakter.Dekoracja gabinetu lekarskiego ma jednakowo ważne znaczenie co wiedza lekarza. Dzięki ozdobą ściennym w stylu retro, takim jak poster Anatomia Da Vinci, można niewątpliwie osiągnąć taki właśnie efekt.

Plakat Anatomia Da Vinci jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku. Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu.

Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Anatomia Da Vinci w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.