Vintageposteria.pl Retro plakat retro plakat kalendarz medyczny antikamnia promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

sprawdź plakat Kalendarz medyczny Antikamnia w stylu vintage. Ten typowy motyw może być dominującą ozdobą w Waszym gabinecie. Jeżeli szukasz sposobu na dekorację ścian i podoba ci się styl vintage to plakat Kalendarz medyczny Antikamnia będzie trafionym wyborem.

Zaprezentowana na posterze grafika z anatomią człowieka może być nie tylko nieszablonową ozdobą,ponadto elementem edukacyjnym dla Twoich uczniów lub pacjentów.Grafiki anatomiczne na plakatach w stylu vintage polecamy wszystkim lekarzom i osobom z branży medycznej, którzy pragną, aby ich gabinet miał tematyczny aranżacja.Plakat Kalendarz medyczny Antikamnia jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk stworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Kalendarz medyczny Antikamnia w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.