Retro plakat Retro plakat Malta Valletta promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro Malta Valletta może stać się niebanalną dekoracją ścian w praktycznie każdym pomieszczeniu. Sposób przedstawienia ten starej mapy powoduje, iż plakat Malta Valletta może pasować jednocześnie do pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym, retro czy kolonialnym, jak ponadto do wnętrz bardziej postępowych.

Plakat ze starą mapą Malta Valletta idealnie wkomponuje się np. W motywy drewniane, przenosząc nas niejako w czasie. Będzie dodatkowo pasował jako element, stylu progresywnego, w pewien sposób przełamując ten nurt.Plakat Malta Valletta jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technologii cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 29,7x21cm, A3 - 42x29,7cm, A2 - 59,4x42cm i A1 - 84,1x59,4cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Malta Valletta w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.