Retro plakat retro plakat mapa oxfordu marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro Mapa Oxfordu możemy zastosować jako oryginalną dekorację ścian w praktycznie każdym pomieszczeniu. Sposób przedstawienia ten starej mapy sprawia, iż plakat Mapa Oxfordu może pasować zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, retro czy kolonialnym, jak również do wnętrz bardziej nowoczesnych.

Plakat ze starą mapą Mapa Oxfordu wspaniale wkomponuje się np. W motywy drewniane, przenosząc nas niejako w czasie. Będzie także pasował jako element, stylu nowoczesnego, w pewien sposób przełamując ten trend.Plakat Mapa Oxfordu jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Mapa Oxfordu w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.