Retro plakat Retro plakat miasto atlantyckie promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli jesteś pasjonatem podróży i szukasz ciekawej dekoracji do swojego pokoju to oferujemy perfekcyjny plakat w stylu retro z motywem miasto atlantyckie. Ten plakat z kategorii podróże nie tylko ozdobi Twoje ściany, lecz także nada pomieszczeniu nowego charakteru.

To oferta dla każdego, zwłaszcza dla tych, którzy pasjonują się podróżami, także do tego unikatowego miejsca. Plakat miasto atlantyckie w stosownej oprawie będzie ozdobą równocześnie do każdego stylu aranżacji wnętrza, jak na dodatek do każdego wnętrza.

W zależności od upodobań, można udekorować nim salon, sypialnie a nawet kuchnię czy korytarz.Plakat miasto atlantyckie jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytwarzany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały cykl produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty oferujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu miasto atlantyckie w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.