Retro plakat Retro plakat Plakat z Paryża i Wenecji promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Jeżeli jesteś pasjonatem podróży i poszukujesz unikatowej dekoracji do swojego pokoju to oferujemy doskonały plakat w stylu retro z motywem Plakat z Paryża i Wenecji. Ten plakat z kategorii podróże nie tylko ozdobi Twoje ściany,w dodatku nada pomieszczeniu nowego designu.

To oferta dla każdego, zwłaszcza dla osób, które pasjonują się podróżami, także do tego efektownego miejsca. Plakat Plakat z Paryża i Wenecji w spektakularnej oprawie będzie ozdobą zarówno do każdego stylu aranżacji pomieszczenia, jak też do każdego pomieszczenia.

W zależności od upodobań, można ozdobić nim salon, sypialnie a nawet kuchnię czy korytarz.Plakat Plakat z Paryża i Wenecji jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki czemu w 100 procentach, możemy odwzorować kolory i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Plakat z Paryża i Wenecji w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.