Retro plakat retro plakat restauracja l'innovation brussels marki Vintageposteria.pl promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat w stylu retro z motywem Restauracja L'Innovation Brussels jest kopią historycznych plakatów reklamowych produktów spożywczych z minionych dekad. Plakat Restauracja L'Innovation Brussels w stylu vintage to coś więcej niż tylko zdjęcie jedzenia.Ten unikalny motyw nadrukowany na plakat w stylu vintage, wytwarza efektowną dekoracją lokalu.

Plakat Restauracja L'Innovation Brussels znakomicie nadaje się do tego, żeby ozdobić nim kuchnię albo jadalnie w naszym domu. Jeżeli charakter tych pomieszczeń jest utrzymany w stylach klasycznym lub vintage czy retro, to ten plakat kulinarny będzie wspaniale tam pasował.Plakat Restauracja L'Innovation Brussels jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wykonany jest w technice cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i detale oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy rozmiar plakatu Restauracja L'Innovation Brussels w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.