Retro plakat Retro plakat Terrestro Sidereal Globe Patent Grey Nikki Marie Smith promocja 2024

jest dostępny w sklepie Vintageposteria.pl

Parametry

Producent:VintagePosteria.pl
Kategoria:Plakaty

Opis

Plakat retro z motywem Terrestro Sidereal Globe Patent Grey Nikki Marie Smith to sugestia dla właścicieli warsztatów, sklepów i innych firm związanych z branżą przedstawionego patentu. Wybierając taką ozdobę, można wnieść do biura czy lokalu tematyczny klimat, który oddziałuje dodatkowo na klienta.Jednak plakat Terrestro Sidereal Globe Patent Grey Nikki Marie Smith tosugestia na aranżację prywatnych domów.

Jeżeli tylko interesujesz się techniką i technikami, warto podkreślić to przy aranżacji ścian. W końcu nic tak nie mówi o nas, naszym guście i zainteresowaniach, jak wygląd domu.Plakat Terrestro Sidereal Globe Patent Grey Nikki Marie Smith jest nadrukowany na wysokiej jakości płótnie, a nie na papierze - jak większość plakatów oferowanych na rynku.

Nadruk wytworzony jest w technologii cyfrowej, dzięki temu w 100 procentach, możemy odwzorować odcienie i szczegóły oryginalnego motywu. Cały proces produkcji prowadzony jest w naszym zakładzie, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych plakatów na płótnie w stylu vintage.Nasze plakaty proponujemy standardowo w formatach: A4 - 21x29,7cm, A3 - 29,7x42cm, A2 - 42x59,4cm i A1 - 59,4x84,1cm.

Jeżeli interesuje Państwa inny, niestandardowy wymiar plakatu Terrestro Sidereal Globe Patent Grey Nikki Marie Smith w stylu retro, zapraszamy do kontaktu.