Cederroth Plastry opatrunkowe salvequick blue detectable - 2 opakowania - 70 sztuk (7310610019327) promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Cederroth
Kategoria:Plastry
Ilość sztuk 70

Opis

Plastry opatrunkowe wykrywalne Salvequick Cederroth 51030127 są dedykowane zwykle do użytkowania w przemyśle spożywczym. Plastry są wykrywalne poprzez większość wykrywaczy metalu. Dzięki niebieskiemu kolorowi plastry jestzobaczyć.

Plastry są poddawane testom na obecność alergenów. nieskomplikowane zakładanie, rozciągliwe i komfortowe w użyciu.. Plastry opatrunkowe wykrywalne Salvequick Cederroth 51030127 są przeznaczone przede wszystkim do wykorzystywania w przemyśle spożywczym.

Plastry są wykrywalne poprzez większość wykrywaczy metalu. Dzięki niebieskiemu kolorowi plastry jestdostrzec. Plastry są poddawane testom na występowanie alergenów. proste zakładanie, sprężyste i komfortowe w użyciu.Plastry Salvequick i automaty na plastry Salvequick stanowią kompletny i przystępny w użyciu system.

Plastry są za każdym razem pod ręką, gotowe do wykorzystania. Wkłady zapasowe w automatach są zamknięte na klucz, co uniemożliwia stratom. Automaty uzupełnia się w prędki i prosty sposób przy pomocy specjalnego klucza.Wysoka jakośćTestowany na występowanie alergenówElastyczny i nieskomplikowany w użyciuKażdy pakiet zawiera 35 plastrów:21 szt.

o wym. 72 mm × 19 mm 14 szt. O wym. 72 mm × 25 mmW podanEJ CENIE OTRZYMASZ 2 ZESTAWY PLASTRÓW - 70 SZTUK