Plecak FANCIER King Kong 30 (XL) Czarny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Plecak FANCIER King Kong 30 (XL) Czarny oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 269.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Plecak FANCIER King Kong 30 (XL) Czarny
269.99
ELECTRO.pl
Plecak FANCIER King Kong 30 (XL) Czarny
269.99
Media Expert
Plecak FANCIER King Kong 30 (XL) Czarny
269.99
Avans.pl

Parametry

Producent:FANCIER
Kategoria:Plecaki fotograficzne

Opis

 fachowy plecak fotograficzny KING KONG 30 fachowy PLECAK, wysokiej jakości, produkowany w najnowszej technice z otwieranymi bocznymi przegrodami Wysoka jakość i ergonomia nadzwyczajna wartość nadzwyczajny design produkt marki FANCIER doskonałY DESIGN / WYSOKA JAKOŚĆ / ROZSĄDNA cena / ciekawE nowoczesnE ROZWIĄZANIA Przedmiotem sprzedaży są wysokiej jakości plecaki fotograficzne producenta Fancier model KING KONG, zaprojektowane zgodnie z najnowszą technologią.

mają one dwuelementową konstrukcję, mianowicie: komorę górną oraz komorę dolną (główną) z przegrodami i z otwieranymi kieszeniami, pozwalającymi m.in. Na wyciągnięcie aparatu z plecaka bez konieczności zdejmowania go z pleców.

firma Fancier jest jednym z głównych producentów toreb i statywów na światowym rynku. Ich produkty są wysokiej jakości, a jednocześnie w bardzo dobrej cenie. Plecaki fotograficzne tej marki łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, jakich nie posiadają inne modele dostępne na europejskim rynku: świetny design, pełna ergonomia używania i niezwykła jakość wykonania,to tylko niektóre z wielu zalet eksponujących plecaki marki Fancier wśród innych.

Plecak jest szczególnie pojemny i lekki, pomieści aparat, zarówno kompaktowy, jak i lustrzankę, pięć obiektywy (w tym w dodatku obiektywy TELE), kamerę, lampę błyskową oraz przeróżne akcesoria fotograficzne czy turystyczne.

Dodatkowa górna komora pozwoli na przenoszenie wszystkiego typu dodatkowych składników koniecznych w podróży, takich jak butelka wody, okulary, ciepły sweter, peleryna, przewodnik itp. Zatem plecaki marki Fancier wariant: KING KONG to idealne połączenie plecaka fotograficznego z turystycznym.

Dlaczego warto wybrać plecak producenta Fancier model KONG KONG: 1. Genialny design, czarny przeplatany poliester gwarantujący nadzwyczajną cyrkulację powietrza i wysoką oporność na opady atmosferyczne. 2.

W komplecie na dodatek wodoodporny pokrowiec, zezwalający na pełną ochronę plecaka przed zamoknięciem w choćby największej ulewie. Pokrowiec chowany jest w specjalnie zaprojektowanej komorze na spodzie plecaka.

3. Wielowarstwowa budowa, zapewniająca nieprzeciętną izolację grzewczą, dzięki której nasz sprzęt nie będzie tracił ciepła. 4. PostępowE ROZWIĄZANIE z otwieranymi bocznymi komorami, ostatnio istotnie modne i lubiane.

Plecak ma dolną, główną komorę w której umieszczamy aparat wraz z osprzętem dodatkowym (obiektywami, filtrami, konwerterami itp.) Dzięki specjalnie zaprojektowanym kieszeniom bocznym możemy wyciągną jednocześnie obiektywy jak i aparat z komory głównej w sposób łatwy i bardzo szybki, bez konieczności zdejmowania plecaka.

5. To jeden z niewielu plecaków mających specjalnie profilowany tył, zbudowany z komór powietrznych, co umożliwia bardzo korzystne dopasowanie się kroju torby do naszego korpusu i istotnie komfortowe jej używanie.

Dodat...