HP T630 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem HP T630 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5189.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Ploter HP DesignJet T630 24-in
5189.00
MAT Usługi Informatyczne
Ploter HP DesignJet T630 36-in (CASHBACK 860 zł)
7989.00
MAT Usługi Informatyczne

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Plotery

Opis

Najprostsze w obsłudze wielkoformatowe plotery1 – przystępne cenowo rozwiązanie bez kompromisó w.

Niesamowita prostota

  • Drukuj automatycznie materiały w formatach A3/B iA0/E bez konieczności ręcznego przełączania źró dła nośnikó w.
  • Zaoszczędź czas dzięki najprostszej na świecie funkcji przesyłania zadań – wysyłaj do druku niemało plikó w jednym kliknięciem przy pomocy oprogramowania HP Click.2
  • Drukuj, mając pewność, że uzyskasz spodziewane rezultaty dzięki intuicyjnemu sterownikowi i prawdziwemu podglądowi wydruku.

dopasowuje się do Twojego biura i budżetu

  • Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym naświecie, dopasowanym do Twojego biura ploterom3 z zaimplementowanym stojakiem.
  • Zużywaj choćby 95% mniej atramentu na rutynową konserwację w poró wnaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami i zyskaj miesięcznie choćby 100 dodatkowych stron A1/D.4
  • Bardziej zró wnoważona konstrukcja pozwala zredukować emisję CO2e nawet o 7,3 tony rocznie w odniesieniu do sprzedanych jednostek dzięki wykorzystaniu do 30% tworzyw sztucznych z recyklingu.5

dopasowuje się do Twojego sposobu pracy

  • Unikaj czekania przy drukarce dzięki znacznym szybkościom druku sięgającym nawet 25 s na stronę A1/D.
  • rozszerz swoją wydajność – skró ć czas, jaki mija od przygotowania zadania aż do finalnego wydruku, drukując swoje projekty nawet dwukrotnie szybciej.6
  • Drukuj swoje materiały i zarządzaj ploterem z niemal dowolnego miejsca i o dowolnej porze dzięki aplikacji HP Smart.
  • Postaw na wysokiej jakości rezultaty – atramenty HP Bright Office mogą zapewnić choćby o 31% udoskonaloną precyzyjność linii i o 65% bogatszą przestrzeń kolorów.7

1 Drukarki HP DesignJet linii T600 i HP DesignJet kolekcji Studio to jedyne rozwiązania proponujące bezproblemowy, automatyczny druk zaró wno wielko-, jak i niedużo formatowych arkuszy w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnych wymiarach i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

2 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF, a także HP-GL/2.

3 Drukarki HP DesignJet serii T650 36′ ′ są nawet o 17% mniejsze w poró wnaniu z konkurencyjnymi odpowiednikami o podobnym wymiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.). Najmniejsze na świecie wielkoformatowe plotery na podstawie kryterium najistotniej kompaktowej konstrukcji.

4 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF, a także HP-GL/2.

5 Bardziej zró wnoważona budowa w poró wnaniu z poprzednimi modelami drukarek (HP DesignJet serii T500) zastąpionymi przez drukarki HP DesignJet linii T600. Na podstawie obliczeń zgodnie z ocenami cyklu życia (LCA) wstandardzie ISO 14040/14044 przeprowadzonymi z zastosowaniem metody ReCiPe (H) v. 1.1 (2016) i oprogramowania GaBi 8.5 (2018) oraz przy skalowaniu odzwierciedlającym szacowaną sprzedaż roczną.

6 Możliwość drukowania trzema kliknięciami przy użyciu oprogramowania HP Click w poró wnaniu do choćby 11 kliknięć w przypadku konkurencyjnych produktó w w trakcie drukowania 5 plikó w o ró żnych rozmiarach. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF oraz HP-GL/2. Na podstawie testó w drukarki HP DesignJet T650 36′ ′ obejmujących czynności od przygotowania zadania aż do wydruku, któ re potwierdziły dwukrotnie obszerniejszą szybkość w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnym wymiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

7 nawet o 31% obszerniejsza precyzyjność liniowa wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar prostolinijności dla 1 pionowej linii pikseli na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze z drukarki HP DesignJet linii T600 i drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego. Choćby o 65% bogatsza gama koloró w wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień2019 r.) obejmujących pomiar objętości gamy koloró w na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze Oce 75 gsm z drukarki HP DesignJet kolekcji T600 i drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego.

Specyfikacja: