HP T650 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem HP T650 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 959.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-89%
Głowica HP 713 (DesignJet T230/T250/T630/T650/Studio)
959.00
MAT Usługi Informatyczne
Ploter HP DesignJet T650 24-in (CASHBACK 90 zł)
5749.00
MAT Usługi Informatyczne
Ploter HP DesignJet T650 36-in (CASHBACK 1400 zł)
8539.00
MAT Usługi Informatyczne

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Plotery

Opis

Najprostsze w obsłudze wielkoformatowe plotery1 – dostępne cenowo rozwiązanie bez kompromisó w.

Niesamowita prostota

  • Drukuj automatycznie materiały w formatach A3/B iA1/D bez konieczności ręcznego przełączania źró dła nośnikó w.
  • Zaoszczędź czas dzięki najprostszej na świecie funkcji przesyłania zadań – wysyłaj do druku niemało plikó w jednym kliknięciem przy pomocy oprogramowania HP Click.2
  • Drukuj, posiadając pewność, iż uzyskasz spodziewane rezultaty dzięki instynktownemu sterownikowi i prawdziwemu podglądowi wydruku.

dopasowuje się do Twojego biura i budżetu

  • Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym naświecie, przypasowanym do Twojego biura ploterom3 z zaimplementowanym stojakiem.
  • Zużywaj nawet 95% mniej atramentu na rutynową konserwację w poró wnaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami i zyskaj miesięcznie choćby 100 dodatkowych stron A1/D.4
  • Bardziej zró wnoważona budowa pozwala zredukować emisję CO2e choćby o 7,3 tony rocznie w odniesieniu do sprzedanych jednostek dzięki wykorzystaniu do 30% materiałów sztucznych z recyklingu.5

dopasowuje się do Twojego sposobu pracy

  • Unikaj czekania przy drukarce dzięki sporym szybkościom druku sięgającym choćby 26 s nastronę A1/D.
  • zwiększ swoją efektywność – skró ć czas, jaki mija od przygotowania zadania aż do finalnego wydruku, drukując swoje projekty nawet dwukrotnie szybciej.6
  • Drukuj swoje materiały i zarządzaj ploterem z niemal dowolnego miejsca i o dowolnej porze dzięki aplikacji HP Smart.
  • Postaw na wysokiej jakości rezultaty – atramenty HP Bright Office mogą zapewnić nawet o 31% ulepszoną precyzyjność linii i o 65% bogatszą przestrzeń kolorów.7

1 Drukarki HP DesignJet linii T600 i HP DesignJet kolekcji Studio to jedyne rozwiązania oferujące bezproblemowy, samoczynny druk zaró wno wielko-, jak i małoformatowych arkuszy w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w opodobnych rozmiarach i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

2 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF, a także HP-GL/2.

3 Drukarki HP DesignJet serii T650 36′ ′ są choćby o 17% mniejsze w poró wnaniu z konkurencyjnymi odpowiednikami o podobnym rozmiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.). Najmniejsze na świecie wielkoformatowe plotery na podstawie kryterium najistotniej kompaktowej konstrukcji.

4 Drukowanie jednym kliknięciem dzięki oprogramowaniu HP Click. Dotyczy plikó w PDF, JPEG, TIFF, DWF, a także HP-GL/2.

5 Bardziej zró wnoważona kompozycja w poró wnaniu z poprzednimi modelami drukarek (HP DesignJet kolekcji T500) zastąpionymi poprzez drukarki HP DesignJet linii T600. Na podstawie obliczeń zgodnie z ocenami procesu życia (LCA) wstandardzie ISO 14040/14044 przeprowadzonymi z użyciem metody ReCiPe (H) v. 1.1 (2016) i oprogramowania GaBi 8.5 (2018) oraz przy skalowaniu odzwierciedlającym szacowaną sprzedaż roczną.

6 Możliwość drukowania trzema kliknięciami przy użyciu oprogramowania HP Click w poró wnaniu do nawet 11 kliknięć w sytuacji konkurencyjnych produktó w podczas drukowania 5 plikó w o ró żnych rozmiarach. Dotyczy plikó wPDF, JPEG, TIFF, DWF i HP-GL/2. Na podstawie testó w drukarki HP DesignJet T650 36′ ′ obejmujących czynności od przygotowania zadania aż do wydruku, któ re potwierdziły dwukrotnie obszerniejszą prędkość w poró wnaniu do konkurencyjnych produktó w o podobnym rozmiarze i funkcjonalności (stan na styczeń 2020 r.).

7 choćby o 31% pokaźniejsza skrupulatność liniowa wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień 2019 r.) obejmujących pomiar prostolinijności dla 1 pionowej linii pikseli na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze z drukarki HP DesignJet kolekcji T600, a także drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku prędkiego/roboczego. Choćby o 65% bogatsza gama koloró w wykazana w wewnętrznych testach HP (stan na wrzesień2019 r.) obejmujących pomiar pojemności gamy koloró w na podstawie poró wnania wydrukó w na zwykłym papierze Oce 75 gsm z drukarki HP DesignJet serii T600 oraz drukarki Canon TM-305 przy wykorzystaniu pokrewnych trybó w druku szybkiego/roboczego.

Specyfikacja: