ACUVUE RevitaLens 100 ml (5050474105973) promocja 2022

Cena14.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:JOHNSON & JOHNSON
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 100 ml

Opis

ACUVUE RevitaLens stanowi kolekcję uniwersalnych, multifunkcyjnych płynów dezynfekcyjnych nowej generacji służących do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Towar nowej generacji - płyn pielęgnacyjny ACUVUE RevitaLens charakteryzuje się innowacyjną formułą i ulepszonym składem, opartym na kompletnie bezpiecznych dla ludzkiego wzroku komponentach.

Jest więc produktywny, a przy tym delikatny dla oczu. Biozgodny z ludzkim wzrokiem - decydując się na użytkowanie płynu pielęgnacyjnego ACUVUE RevitaLens, nie musisz martwić się reakcjami alergicznymi. Preparat jest kompletnie biozgodny z gałką oczną, a więc naturalny dla wzroku i neutralny w działaniu.

Skuteczna dezynfekcja - działanie preparatu oparte jest na dwóch składnikach dezynfekujących, które tworzą całość zabójczą dla bakterii i innych groźnych drobnoustrojów. W ten sposób płyn broni oczy przed niebezpiecznymi infekcjami.

Ochrona antybakteryjna - mało tego, iż płyn pielęgnacyjny usuwa bakterie i zarazki. On także formuje na soczewkach swego rodzaju powłokę ochronną, która ogranicza podatność soczewek kontaktowych na gromadzenie się groźnych drobnoustrojów.

precyzyjne oczyszczanie - skrupulatnie opracowana formuła eliminuje ponad 90% skażeń naturalnych, takich jak osady białkowe i lipidy. Dzięki czemu podczas użytkowania soczewek nie występuje problem uczucia obcego ciała w oku, a widzenie jest wyraźne.

Bezpieczne przechowywanie - jedną z podstawowych funkcji oferowanych przez płyn pielęgnacyjny jest możliwość bezpiecznego, wielogodzinnego przechowywania w nim soczewek planowej podmiany. Zanurzone w nim soczewkinie posiadają kontaktu z zarazkami i nie tracą swych cennych parametry.

Charakterystyka płynu ACUVUE RevitaLens: ACUVUE RevitaLens stworzony przez firmę Abbott Medical Optics Inc., posiada w składzie system zbudowany z dwóch odpowiadających sobie komponentów dezynfekujących, a także z elementu łączącego je w jednolitą całość.

Dzięki takiej strukturze chemicznej płyn ACUVUE RevitaLens wykazuje wysoką sprawność przy czyszczeniu, pielęgnacji oraz dezynfekcji soczewek silikonowo - hydrożelowych i klasycznych przy równoczesnym zachowaniu wygody użytkowania.

Obecne w składzie substancje dezynfekujące (dwuchlorowodorek aleksyny i polyquaternium-1) cechują się całkowitą kompatybilnością z czynnikiem EDTA o właściwościach chelatujących i elementyem buforującym, dzięki czemu realne stało się otrzymanie płynu spełniającego wymagania stawiane wszystkim innowacyjnym technicznie płynom pielęgnacyjnym.

Płyn ACUVUE RevitaLens jest w pełni biozgodny dla gałki ocznej, nie sprawia powstawania odczynów alergicznych i nie podrażnia. Starannie zaprojektowana formuła zagwarantuje precyzyjne eliminowanie 85% białek i lipidów gromadzących się na powierzchni soczewki i drobnoustrojów wykazujących wytrzymałość na niektóre z płynów pielęgnacyjnych dostępnych na rynku, takich jak Acanthamoeba.

ACUVUE RevitaLens usuwa 99,99% bakterii i grzybów z powierzchni soczewki, co świadczy o imponującej wydajności dezynfekcyjnej, a także zapewnia długofalową osłonę antybakteryjną. Nie traci on na wydajności nawet w niedogodnych warunkach i jest całkowicie zgodny z innymi materiałami użytkowanymi do produkcji miękkich szkieł kontaktowych.

Efekty jego działania zostały potwierdzone podczas trzymiesięcznych badań, kiedy to odnotowano wysoki komfort użytkowania soczewek kontaktowych, gdyż skład płynu ACUVUE RevitaLens opracowano tak, żeby maksymalnie zminimalizować ryzyko zabarwienia rogówki, podrażnienie oczu czy wystąpienie innych skutków ubocznych.

Dzięki korzystaniu z nowego ACUVUE RevitaLens pielęgnacja oczu oraz soczewek staje się istotnie prostsza. Zalety płynu ACUVUE RevitaLens: długotrwała i skuteczniejsza ochrona antybakteryjna, efektywna eliminacja białek i tłuszczów, czyste soczewki bez utraty wygody noszenia, komfort dla każdego użytkownika szkieł kontaktowych.

Skład ACUVUE RevitaLens: Aleksydyna 0,00016%, polikwaternium- 1 0,0003%, kwas borowy, boran sodu dziesięciowodny, Tetronic 904, edetynian disodu (EDTA), cytrynian trójsodowy dwuwodny, chlorek sodu, woda oczyszczona.

Płyn przystępny jest także w obszerniejszym opakowaniu: ACUVUE RevitaLens 360 ml