AOSEPT PLUS 360ml promocja 2020

jest dostępny w sklepie internetsoczewki

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 360 ml

Opis

Płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych dla osób o normalnych albo wrażliwych oczach. Jest to jednostopniowy płyn na bazie wody utlenionej nie zawierający konserwantów. Płyn ten nie podrażnia oczu, jest przystępny w użyciu i pozostawia soczewki czyste i gotowe do założenia.

Płyn na bazie nadtlenku wodoru ( wody utlenionej) do pielęgnacji wszelkich typów soczewek kontaktowych. Do każdego płynu dołączony jest pojemnik ze specjalnym platynowym dyskiem neutralizującym wodę utlenioną.

polecany dla osób:
 • Odczuwających dyskomfort lub uczucie suchego oka podczas noszenia soczewek kontaktowych.
 • O wrażliwych oczach ze skłonnościami do alergii.
 • Nie mających czasu na mechaniczne czyszczenie soczewek kontaktowych.
 • Poszukujących nietrudnego i komfortowego sytemu pielęgnacyjnego.
 • Noszących soczewki dłużej aniżeli 12 godzin na dobę.
AOSEPT? PLUS jest to oryginalny system do pielęgnacji soczewek kontaktowych:
 • AOSPET? PLUS Nie posiada konserwantów, które w głównej mierze wywołują uczucie suchego oka, dyskomfort lub alergię. 80% użytkowników soczewek stwierdziło redukcję suchego oka i wyższy komfort noszenia przy użytkowaniu AOSEPT? PLUS*.
 • AOSPET? PLUS daje najwyższą wydajność czyszczenia soczewek usuwając osady białkowe z powierzchni soczewki, gwarantując tym samym wysoki komfort noszenia soczewek przez cały dzień. 58% użytkowników soczewek stwierdziło, że stosując AOSPET? PLUS, może nosić soczewki dłużej w ciągu dnia, w porównaniu z czasem noszenia przy wykorzystywaniu innego płynu pielęgnacyjnego*.
 • AOSPET? PLUS jest płynem, który zezwala na pielęgnację soczewek bez czyszczenia mechanicznego i spłukiwania. Dla 64% użytkowników użytkowanie AOSPET? PLUS było łatwiejsze w porównaniu z dotychczas stosowanym płynem pielęgnacyjny*.
Moc Nadtlenku Wodoru

Płyn AOSEPT? PLUS wytworzony na bazie Nadtlenku Wodoru. Drobne stężenie wody utlenionej zawarte w płynie AOSPT? PLUS sprawia utlenienie błony komórkowej drobnoustrojów niszcząc je. Następnie sama woda utleniona ulega neutralizacji (czyli rozłożeniu na wodę i tlen) dzięki platynowemu dyskowi (umieszczonego pod koszyczkiem z soczewkami). Proces ten widoczny jest w postaci uwalniających się pęcherzyków tlenu, którego nadmiar uwalnia się poprzez otwór w wieczku pojemnika. Po trwającym 6 godzin procesie dezynfekcji i neutralizacji lub po całej nocy, czyste i świeże soczewki możesz wyjąć i założyć na oczy.

Wygoda bez czyszczenia mechanicznego i spłukiwania
 • Bez konieczności wykorzystywania dodatkowych środków czyszczących.
 • Każde opakowanie posiada pojemnik z dyskiem neutralizującym, który w ciągu 6 godzin rozkłada roztwór wody utlenionej do soli fizjologicznej.
 • Łagodny? po neutralizacji pH płynu wynosi 6,6, czyli tyle samo co dla ludzkich łez.
 • Bezpieczny? czerwone zakończenie butelki ostrzeże Cię przed niezneutralizowanym płynem.

UWAGA: Stosując AOSPET? PLUS używaj jedynie pojemnika z AO - dyskiem, który załączony jest do każdego opakowania płynu.?