Avizor All Clean Soft 350ml promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Avizor All Clean Soft 350ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.72 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-46%
Avizor ALL Clean Soft - 350ml
18.72
internetsoczewki
Avizor All Clean Soft 350 ml
34.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Avizor
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 350 ml

Opis

Avizor All Cean Soft jest doskonałym środkiem pielęgnacyjnymdla każdegoużytkownikasoczewek kontaktowych, pragnącego sprawnie oczyścić, a także dezynfekować soczewki kontaktowe z najróżniejszego rodzaju zabrudzeń i złogów białkowo- lipidowych, bakterii, a także grzybów.

Toprodukt w pełnibezpieczny, biozgodny dla oczu wydajnie pielęgnujący. Do wszelkich miękkich soczewek - płyn pielęgnacyjny Avizor All Clean Soft to preparat wytworzony z myślą o wszelkich miękkich soczewkach kontaktowych, w tym także nowoczesnych, silikonowo-hydrożelowych.

rewelacyjne oczyszczenie i dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich idealną czystość. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia: osady białkowe i białkowo-tłuszczowe, kurz, bakterie i grzyby, chroniąc przed groźnymi infekcjami i dyskomfortem.

Przywrócenie początkowego nawilżenia - soczewki umieszczone w pojemniczku wypełnionym płynem odzyskują prawidłowy poziom nawilżenia, znany z pierwszych chwil ich stosowania. Dzięki czemu oko jest stale wilgotne i wolne od suchości oraz zaczerwienienia.

Ochrona przed mikrourazami - skład płynu pielęgnacyjnego wzbogacają liczne komponenty odżywcze. Dzięki nim oko uzyskuje uzupełniające źródło wsparcia - szybciej się regeneruje i jest pokaźnie wytrzymałiejsze na obecność mikrourazów, nieraz obecnych u użytkowników soczewek.

Bezpieczne przechowywanie - jeśli aktualnie nie chcesz korzystać z soczewek, a już wyciągnąłeś jedną parę z blistra, nie wyrzucaj jej. Umieść w pojemniczku wypełnionym płynem i miej pewność, iż są tam czyste, bezpieczne i gotowe do założenia w każdym momencie.

Ekonomiczna objętość - aż 350 ml w jednej buteleczce. To w sam raz do domowego wykorzystania, dla osób, które sięgają po soczewki regularnie. Charakterystyka płynu Avizor All Clean Soft: Avizor All Clean Soft 350 mlposiada niezwykłąformułę rewelacyjniesprawdzają się w trakciepielęgnacji soczewek kontaktowych i ich przechowywania.

towar perfekcyjnie oczyszcza, dezynfekuje, opłukuje, nawilża, eliminuje osady białkowe oraz zalecany jestdo przechowywania w nim soczewek. Służy do pielęgnacjimiękkich soczewek kontaktowych, a więc także miękkich soczeweksilikonowo-hydrożelowych.

Przy tym w przypadku soczewek posiadających czas zamiany mniejszy aniżeli 30 dni nie jest wymagane pocieranie, a tylko ich płukanie. Dla płynu Avizor All Clean Soft jegopH jest zbliżone do pH łez, co zapewniaprzedłużone noszenie soczewek bez konieczności borykania się z niepokojącymi objawami suchości oczu.

Skład płynu Avizor All Clean Soft: poloksamer, EDTA, PVP, poliheksanid (0,0002%), środek likwidujący osady białkowe. Płyn dostępny jest też w innych opakowaniach: Avizor All Clean Soft 100 ml Avizor All Clean Soft 2 x 350 ml Avizor All Clean Soft 500 ml