Bausch&lomb Boston simplus 120ml promocja 2024

Cena34.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Bausch&Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 120 ml

Opis

W przeciwieństwie do większości stworzonych aktualnie płynów do soczewek, Boston Simplus asygnowany jest do szkieł twardych, a nie miękkich. Równocześnie to, jak i fakt, iż jest to preparat pielęgnacyjny i dezynfekujący równocześnie, czyni z towaru marki Bausch Lomb artykuł oryginalny w branży soczewek kontaktowych.

artykuł renomowanego producenta - płyn pielęgnacyjny został produkowany przez jedną z najszczególniej uznanych i rozpoznawalnych firm na świecie, jeśli chodzi o produkty optyczne - BauschLomb. Udoskonalony skład - zawartość płynu pielęgnacyjnego została poszerzona o kilka elementów oczyszczających, a także nawilżających.

dzięki temu preparat charakteryzuje się szerokim spektrum działania i jest jeszcze skuteczniejszy w dbałości o soczewki. Dodatkowe nawilżenie - płyn pielęgnacyjny potęguje komfort użytkowania soczewek, dzięki dodatkowej funkcji nawilżającej.

Soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją do nawet kilkunastu godzin od momentu aplikacji. Kompleksowa dezynfekcja - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem Bostom Simplus są skrupulatnie dezynfekowane i oczyszczane.

Z ich powierzchni znikają skażenia środowiskowe - kurz, pył, ekologiczne - tłuszcze i osady białkowe i groźne bakterie i grzyby. Soczewki są bezbłędnie czyste i gotowe do bezpiecznego i komfortowego stosowania.

Czyszczenie bez pocierania -pousuwać wszelkiego typu zabrudzenia z powierzchni soczewek, nie musisz ich długo i konkretnie pocierać o siebie. Wystarczy, iż umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym.

Zdatny do wykorzystania poprzez nawet 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być używany nawet przez pół roku. To chroni przed zmarnowaniem choćby kilku mililitrów. Charakterystyka płynu Boston Simplus: W składzie Boston Simplus znajduje się środek nawilżający i środek czyszczący.

Warto podkreślić, że z preparatem od Bausch Lomb nie musimy pocierać soczewek,pousuwać z nich zanieczyszczenia. Jedyne, co należy zrobić to zanurzyć szkła w pojemniczku z płynem. W dalszej kolejności Boston Simplus działa już sam - usuwa zanieczyszczenia środowiskowe (pył, kurz), organiczne (tłuszcze i osady białkowe), a także groźne bakterie i grzyby.

Codzienne płukanie soczewek w preparacie gwarantuje im nieskazitelną czystość. Boston Simplus działa także nawilżająco i konserwująco, co czyni go wyraźnie lepszym od innych preparatów (jednoskładnikowych i dwuskładnikowych).

Po otwarciu płyn ten zdatny jest do zużycia poprzez 6 miesięcy. Dla kogo płyn Boston Simplus? Boston Simplus jest płynem przeznaczonym do dezynfekcji i pielęgnacji soczewek twardych - jednym z niewielu tego typu na rynku.

zalety płynu Boston Simplus: dopełniające nawilżenie - po zanurzeniu w płynie Boston Simplus soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją choćby do kilkunastu godzin od momentu aplikacji; niezwykle prosty sposób czyszczenia, który nie wymaga pocierania -usunąć wszelkiego typu zanieczyszczenia z powierzchni soczewek musisz je jedynie umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym - pamiętaj, żeby soczewki nie wystawały ponad poziom płynu; bogaty skład - powoduje, że preparat ten nadzwyczajnie czyści i pielęgnuje soczewki; dokładna dezynfekcja i staranne czyszczenie - z powierzchni soczewek znikają skażenia środowiskowe i organiczne, a także groźne bakterie i grzyby; długi okres ważności, który wynosi aż 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być użytkowany nawet przez pół roku.

Biorąc pod uwagę atuty płynu Boston Simplus od uwielbianej firmy Bausch Lomb, to jego jakość nie budzi wątpliwości. Skład płynu Boston Simplus: poloksamina, hydroksyalkilofosfonian, kwas borowy, boran sodu, chlorek sodu, hydroksypropylometyloceluloza, Glucam, glukonian chlorheksydyny (0,003%), biguanid poliaminopropylu (0,0005%).