Horien Multi-Purpose 500ml (5902596012144) promocja 2022

Cena29.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Haichang Contact Lens
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne

Opis

Horien UltraComfort 500ml +pojemnik. Wielofunkcyjny plyn do czyszczenia, dezynfekcji, płukania, nawilżania i przechowywania miękkich soczewek. Czyszczenie bez pocierania, formuła NO RUB.

wyszczególnionia: miękkie soczewki kontaktowe. Znaczne opakowanie 500ml.

Horien UltraComfort to specyficzna kompilacja siedmiu składników, które całkowitą dezynfekcją i pozwala na łatwą pielęgnację soczewek kontaktowych. Horien UltraComfort jest jałowym, buforowym, izotonicznym roztworem wodnym zawierającym bufor borowy i chlorek sodu i sól sodową (EDTA) i (PHMB) jako konserwanty. Płyn gromadzi elementy, które nie tylko prawidłowo wpływają na soczewkę,na dodatek na oczy pacjenta. Horien UltraComfort czyści, dezynfekuje, nawilża, konserwuje i eliminuje osady białkowe bez konieczności pocierania soczewki. Szkła można czyścić na dwa sposoby:

1.Aby błyskawicznie wyczyścić soczewkę starczy ją spłukać i pocierać powierzchnię poprzez 10 sekund. Następnie należy pozostawić ją w płynie na około 5 minut. Soczewki zyskują wówczas dodatkowe nawilżenie.
2.Dla pełnej dezynfekcji soczewki należy przechowywać w pojemniku z płynem przez 6 godzin.

Płyn Horien UltraComfort dostępny ponadto w mniejszych opakowaniach 120ml i 360ml. Więcej informacji znajduje się poniżej w produktach powiązanych. Do każdego opakowania płynu dla wygody klienta dodawany jest w komplecie nowy pojemnik na soczewki, co zezwala na jego systematyczna zamianę.

Skład: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Poloxamine, Boric acid, Sodium chloride, Sodium borate, HPMC.