Alcon Opti free pure moist 300ml promocja 2022

Cena44.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Alcon
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 90 ml

Opis

Nawilżenie, które pozwoli ci radować się komfortem widzenia poprzez cały dzień? Z płynem Opti-Free PureMoist to realne! OPTI-FREE PureMoist to soczewki nawilżone poprzez 16 godzin! udoskonalony skład - płyn pielęgnacyjny Opti-Free PureMoist został oparty na precyzyjnie wyselekcjonowanych substancjach, dzięki czemu zagwarantuje najwyższej jakości pielęgnację każdego typu soczewek.

Ochrona przed bakteriami - podstawową funkcją płynu pielęgnacyjnego jest całkowita dezynfekcja, a więc usunięcie pokładów niebezpiecznych bakterii i tym samym zabezpieczenie oczu przed groźnymi infekcjami.

dokładne oczyszczenie - płyn skutecznie oczyszcza soczewki nie tylko z mikroorganizmów,także osadów białkowych powstałych w wyniku naturalnego tworzenia się łez oraz skażeń pochodzących z zewnątrz.

dopełniające nawilżenie - kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnującym umożliwia ich intensywne nawilżenie i tym samym uzyskanie jeszcze wyższego komfortu użytkowania i udoskonalonej ochrony przed wysychaniem i zaczerwienieniem oczu.

Dłuższe używanie - codzienna pielęgnacja soczewek przy użyciu płynu Opti-Free PureMoist chroni je przed przedwczesnym zużyciem i umożliwia korzystanie z jednej pary poprzez wyraźnie dłuższy czas. Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny przystępny jest w buteleczce o obszerności 300 ml.

To wspaniała opcja do codziennego wykorzystywania, umożliwiająca oszczędność jednocześnie czasu, jak i pieniędzy. Charakterystyka płynu OPTI-FREE PureMoist: artykuł wytwarzany został w oparciu o komponenty, które charakteryzują się najlepszym wpływem równocześnie na soczewkę kontaktową, jak i na samo oko; mowa o substancjach zwanych pod nazwami Polyquad i Aldox.

To właśnie dzięki nim wykorzystywanie płynu OPTI-FREE PureMoist zabezpieczy twoje oczy przed zgubnym działaniem bakterii i mikroorganizmów. Dezynfekcja soczewki to jedno z podstawowych zadań płynu do soczewek.

Oprócz tego jego funkcją jest też oczyszczenie soczewki z materiału białkowego, który zgromadził się na jej powierzchni oraz usunięcie z niej związków lipidowych. Substancje te naturalnie gromadzą się w trakcie noszenia soczewki, ponieważ stanowią skład ludzkich łez.

Płyn Opti-Free PureMoist z sukcesem rozprawi się z tymi materiałami, które negatywnie wpływają na komfort użytkownika. Twoje działanie ograniczy się jedynie do tego, by umieścić soczewki w pojemniczku wypełnionym tym preparatem i pozwolić mu zadziałać.

Opti-Free PureMoist skrupulatnie oczyści soczewki, co uchroni twoje oczy przed najróżniejszymi schorzeniami. Ponadto sprawia, iż soczewka stanie się nawilżona. Opti-Free PureMoist dostępny jest w dwóch buteleczkach, zawierających w sobie 300 i 90 ml preparatu.

większa buteleczka wspaniale stanie na wysokości zadania podczas codziennej higieny soczewek kontaktowych. To ekonomiczne rozwiązanie pozwoli ci zaopatrzyć się w genialny preparat na długi czas i da ci świadomość, że dbasz o swoje oczy, używając najwyższej jakości towaru.

Skład płynu Opti-Free PureMoist: Polyquad 0,001% - środek konserwujący, Aldox 0,0006% - środek konserwujący. Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny OPTI-FREE PureMoist posiada macierz nawilżającą HydraGlyde, która utrzymuje nawilżenie soczewek przez 16 godzin, gwarantując użytkownikowi komfort poprzez cały dzień Płyn dostępny jest także w innych opakowaniach: OPTI-FREE PureMoist 90 ml