Opti Free PureMoist 90 ml promocja 2022

Cena25.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:ALCON
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 90 ml

Opis

Soczewki nawilżone przez 16 godzin! Wielofunkcyjny płyn OPTI-FREE PureMoist o cechach dezynfekujących posiada macierz nawilżającą HydraGlyde, utrzymującą nawilżenie soczewek przez 16 godzin, zapewniając wygodę użytkownikowi przez cały dzień.

Bezpieczne przechowywanie - umieszczając soczewki w roztworze płynu pielęgnacyjnego możesz mieć pewność, że będą one kompletnie bezpieczne i nie utracą swoich cennych atrybuty. Nawilżenie przedłużone do 16 godzin - płyn pielęgnacyjny został wzbogacony o nawilżającą macierz HydraGlyde, dzięki której przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i utrzymuje ją do choćby 16 godzin, gwarantując najwyższą wygodę wykorzystywania.

Kompleksowa dezynfekcja - umieszczając soczewki w płynie pielęgnacyjnym, poddajesz je precyzyjnemu oczyszczeniu. Preparat likwiduje z ich powierzchni zalegający materiał białkowy, związki lipidowe, kurz i groźne drobnoustroje, przygotowując soczewki do dalszego użytkowania.

powiększona rozciągliwość - po wielu godzinach używania soczewki tracą swoją elastyczność - gorzej przylegają do oka i mogą powodować uczucie występowaniu obcego ciała. Płyn pielęgnacyjny polepsza ich gibkość, dzięki temu aplikacja soczewek kolejnego dnia jest łatwiejsza, a ich używanie przyjemniejsze.

Dodatkowa ochrona oczu - substancje odżywcze skryte w płynie pielęgnacyjnym przyspieszają proces regeneracji oka, dzięki temu eliminują ryzyko pojawienia się groźnych urazów i infekcji. Opakowanie rewelacyjne na podróż - buteleczka płynu o obszerności 90 ml to opcja idealna przy zaledwie okazjonalnym wykorzystywaniu soczewek albo np.

podczas podróży. Charakterystyka płynu OPTI-FREE PureMoist: Dezynfekcja soczewki należy do jednego z najważniejszych zadań jakie powinien mieć płyn pielęgnacyjny. Znaczne jest także usunięcie z powierzchni soczewki zalegającego materiału białkowego, gromadzącego się w ciągu dnia, wraz ze związkami lipidowymi.

Naturalnie zbierają się one podczas wykorzystywania soczewek kontaktowych, dlatego że są one naturalnym elementyem ludzkich łez. Płyn do soczewek Opti-Free PureMoist bez problemów poradzi sobie z usunięciem wszelkich substancji, mogących negatywnie wpływać na wygodę używania tej metody korekcji wzroku.

Naszym zadaniem jest tylko umieszczenie soczewek w pojemniczku, wypełnionego płynem Opti-Free PureMoist. Podczas kilku godzin poświęconych na ich dezynfekcję soczewki zostaną w pełni oczyszczone i nawilżone, co będzie stanowiło pełną ochronę oczu przed schorzeniami i podrażnieniami.twoje oczy przed zróżnicowanymi schorzeniami.

Opti-Free PureMoist przystępny jest w dwóch pojemnikach, mieszczących w sobie 300 i 90 ml preparatu. Mniejsza buteleczka stanie na wysokości zadania rewelacyjnie nie tylko w trakcie powszednich czynności pielęgnacyjnych soczewek, lecz także okaże się przydatna podczas podróży.

Mniejsze opakowanie pozwoli nam także przekonać się o wspaniałych cechach płynu, gwarantujących naszym oczom całkowitą ochronę w trakcie korzystania z soczewek kontaktowych. Skład płynu Opti-Free PureMoist: Polyquad 0,001% - środek konserwujący, Aldox 0,0006% jako środki konserwujące.

Płyn dostępny jest w dodatku w obszerniejszych opakowaniach: OPTI-FREE PureMoist 300 ml