Opti-free Opti free replenish 300 ml (0300650356947) promocja 2024

Cena45.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Opti-Free
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 300 ml

Opis

Płyn do soczewek to niezastąpiony produkt użytkownika soczewek kontaktowych. Trafnie dopasowany towar nie tylko zadba o oczyszczenie, dezynfekcję i konserwację soczewek, lecz też rozszerzy Twój komfort w trakcie ich noszenia.

Do codziennego używania - płyn pielęgnacyjny asygnowany jest do codziennego stosowania. To właśnie w takim trybie spełnia on najlepiej swoje zadanie i starannie dba o soczewki, gwarantując ich bezpieczeństwo dla oczu oraz wygodę stosowania.

Wysokiej jakości cechy oczyszczające - podstawowym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny jest skrupulatna dezynfekcja soczewek. Obejmuje ona usunięcie śladowych zabrudzeń - kurzu i pyłu oraz pokaźnie bardziej zgubnych zanieczyszczeń, takich jak osady białkowe i bakterie.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny pozwala radować się najwyższym komfortem stosowania soczewek poprzez przywrócenie ich słusznego poziomu nawilżenia i utrzymanie go poprzez pokaźnie dłuższy czas.

specyficzny system regenerujący - regularne wykorzystywanie płynu pielęgnacyjnego broni oczy przed groźnymi infekcjami i podrażnieniami - nie tylko dzięki oczyszczaniu,także przez wspomaganie naturalnego procesu regeneracyjnego oczu.

ulepszona receptura - płyn pielęgnacyjny składa się wyłącznie ze precyzyjnie dobranych, bezpiecznych komponentów, dzięki czemu może być wykorzystywany poprzez alergików i osoby o niezwykle wrażliwych oczach. Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny Opti-Free Replenish posiada się w 300-mililitowej buteleczce.

Jego zakup to ekonomiczne rozwiązanie, zezwalające zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Charakterystyka płynu OPTI-FREE RepleniSH: Soczewki kontaktowe to rewelacyjne rozwiązanie dla aktywnych osób, które cenią wygodę i chcą korygować swój wzrok w postępowy sposób.

Warto jednak uświadomić sobie,dobór soczewek nie zapewni nam komfortu, jeśli właściwie o nie nie zadbamy. Płyn OPTI-FREE RepleniSH powstał z myślą o twoim rutynowym dobrym samopoczuciu. Towar nada twoim soczewkom rozciągliwości, nawilży je i sprawi, iż będą w dobrej kondycji przez dłuższy czas.

mocne strony płynu OPTI-FREE RepleniSH: OPTI-FREE RepleniSH to wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - opatentowanym systemie regenerującym, pozwalającym na regenerację oraz utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki.

Nawilżenie soczewki to szczególnie ważna kwestia, bowiem to ona w głównej mierze decyduje o komforcie podczas noszenia soczewki. O odpowiednią wilgotność powinny zadbać zwłaszcza te osoby, które borykają się z problemem momentalnie wysuszających się oczu.

choćby jeśli nie należymy do tego grona, możemy zaznać dyskomfort - oczy robią się suche podczas wielogodzinnej pracy przez ekranem komputera, bowiem mrugamy wtedy rzadziej. Wysuszenie wywoływać może ponadto przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

OPTI-FREE RepleniSH to progresywne rozwiązanie, które nie tylko nawilży soczewkę. Skład tego artykułu został opracowany w taki sposób, by płyn posiadał ponadto wysokie cechy oczyszczające i dezynfekujące.

perfekcyjnie likwiduje osady białkowe z soczewek, dzięki temu zachowują one swoją świeżość, a także wygodę noszenia przez cały dzień. Wydajnie zabija bakterie (zarazki), mogące wywoływać zakażenie oka, równocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących.

Płyn bezproblemowo rozprawia się z skażeniami, które zagrażają soczewce,jednocześnie jest delikatny dla oka. Do stworzenia artykułu użyto tylko sprawdzonych składników, poddanych precyzyjnym badaniom.

dzięki czemu, sięgając po OPTI-FREE RepleniSH, możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia i zapewnić swym soczewkom higienę na najwyższym poziomie. Dla kogo płyn OPTI-FREE RepleniSH? marka zjednała sobie serca klientów, niezależnie od szerokości geograficznej miejsca, w którym mieszkają - płyn OPTI-FREE RepleniSH to jeden z najmocniej popularnych płynów dezynfekujących na świecie wg.

AC Nielson. Używając go, możemy liczyć na wydajne rozwiązanie, w przystępnej cenie oraz na codzienną pomoc w walce o swój komfort i ostre widzenie. Skład płynu OPTI-FREE RepleniSH: TEARGLYDE (opatentowany system regenerujący o podwójnym działaniu), POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%, ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

Płyn dostępny jest w dodatku w mniejszym opakowaniu: OPTI-FREE RepleniSH 120 ml