Renu mps 120 ml marki Bausch & lomb promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Renu mps 120 ml marki Bausch & lomb oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Renu MPS - 120ml
13.80
internetsoczewki
ReNu MPS, 120 ml
16.99
Odlotowe Soczewki
ReNu MPS 120 ml dla wrażliwych oczu
19.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 120 ml

Opis

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Towar nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, produkowany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, że są one precyzyjnie oczyszczone i nawilżone, a nawet kilkudniowe przechowywanie nie zniża ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki starannie dostosowanym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i sprawia, iż są istotnie komfortowe w wykorzystywaniu - nie powodują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie wykonywane przez płyn pielęgnacyjny to precyzyjne oczyszczenie. W jego trakcie preparat eliminuje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w wyniku czego czego czyni je idealnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

trafne dla alergików - często zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie powoduje takich problemów i jest jak najmocniej optymalny dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

trafna pojemność - buteleczka o obszerności 120 ml to doskonała opcja dla wszelkich osób, które chcą wypróbować dany rodzaj płynu albo poszukują preparatu do okazjonalnego zastosowania. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszelkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, aby płyn spełniał wymogi osób o nad wyraz wrażliwych oczach. Osoby z rozmaitymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z wykorzystywania soczewek kontaktowych.

w przypadku takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu i problemów z oczami podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długookresowej elastyczności i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi elementów takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn przystępny jest na dodatek w obszerniejszym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml