Renu MPS - 360ml, 079 promocja 2022

Cena27.89
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 360 ml

Opis

Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus sugerowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego wykorzystywania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który skutecznie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to doskonale rozwiązanie w trakcie podróży. Jeśli jednak szukasz towaru, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w większą butelkę - jest bardziej opłacalna oraz pozwoli ci na dłużej radować się wysokiej jakości preparatem.

staranne oczyszczenie - głównym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest całkowite usunięcie wszelkiego typu zanieczyszczeń, osadów i niebezpiecznych drobnoustrojów. Przedłużone nawilżenie - codzienne, kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym umożliwia zwiększenie poziomu ich nawilżenia oraz przedłużenie tego efektu.

W ten sposób oczy są jeszcze bardziej wytrzymałe na wysychanie. Bezpieczne przechowywanie - jeśli sięgnąłeś już po kolejną parę soczewek, ale z jakiegoś powodu nie zamierzasz korzystać z nich w ciągu najbliższych dni, zamiast wyrzucać umieść je w pojemniczku z płynem.

W ten sposób zachowają one wszystkie swoje parametry. Ochrona przed zużyciem - regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu specjalistycznego płynu pozwala na utrzymanie ich w nadzwyczajnej kondycji przez jeszcze dłuższy czas i tym samym obszerniejszą oszczędność finansową.

towar optymalny dla alergików - z płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS mogą korzystać alergicy oraz osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach, bo jest on w pełni antyseptyczny i buforowany, a więc nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia.

Opłacalna pojemność - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został umieszczony w buteleczce o obszerności 360 ml. To genialna liczba, aby korzystać w preparatu codziennie i cieszyć się dodatkową finansową oszczędnością.

Charakterystyka płynu ReNu MPS: Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, iż płyn spełni kryteria osób ze nad wyraz wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na rozmaite alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych.

Tacy klienci szybciej odczuwają zmęczenie oka, a także gorzej znoszą np. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne wykorzystywanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu, a także sprawi, iż soczewka poprzez dłuższy czas będzie elastyczna i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko dobór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to też adekwatna ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony towar, pozwolimy soczewkom dłużej zachować znakomitą kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę.

Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, iż nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn przystępny jest w dodatku w mniejszym opakowaniu: ReNu MPS 120 ml