Bausch & lomb Renu multiplus 360 ml promocja 2024

Cena23.89
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 360 ml

Opis

ReNu Multiplus 360 ml to wielofunkcyjny płyn do soczewek, umożliwiający ich codzienną pielęgnację. Służy zarówno do płukania, czyszczenia, dezynfekcji, przechowywania, nawilżania i usuwania osadów białkowych.

To wszystko zamknięte jest w niepokaźnej, 360 mililitrowej buteleczce. Wejdź w zupełnie nowy rozmiar codziennej pielęgnacji soczewek z płynem ReNu Multiplus 360 ml. Wytrzymałość na tworzenie się osadów - umieszczenie w składzie płynu pielęgnacyjnego komponentu o nazwie Hydranate, usuwającego białka zdenaturyzowane w trakcie codziennego stosowania soczewek, rozszerza ich oporność na gromadzenie osadów.

Wolność od zanieczyszczeń - płyn pielęgnacyjny ReNu Multiplus został wzbogacony o poloksaminę - składnik o wysoko czynnym działaniu powierzchniowym, który sprawnie likwiduje tłuszcze, osady, a także skażenia środowiskowe i pozostawia soczewki bezbłędnie czyste i gotowe do ponownego wykorzystania.

Ochrona przed bakteriami - płyn pielęgnacyjny pozwala na dokładne usunięcie groźnych dla oczu mikroorganizmów. To zasługa składu wzbogaconego o Dymed - w pełni bezpieczny dla oczu, ale zabójczy dla bakterii składnik.

parametry nawilżające - dzięki substancjom nawilżającym płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i powoduje, że mimo coraz dłuższego używania są one równie komfortowe w wykorzystywaniu i zdrowe dla oczu.

Skoncentrowana formuła - już zaledwie trzy krople płynu pielęgnacyjnego wystarczą,dokładnie oczyścić soczewki ze wszystkich zabrudzeń. Ekonomiczna objętość - jeśli korzystasz z płynu do soczewek każdego dnia, na pewno ucieszy Cię fakt, że preparat dostępny jest w pokaźniejszej, bo aż 360-mililitrowej butelce.

Charakterystyka płynu do soczewek ReNu Multiplus: Specjalistyczny płyn do soczewek stanowi podstawę w codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych dedykowanych do wykorzystywania dłuższego niż jeden dzień. Jeżeli soczewki nie są obecnie użytkowane muszą być przechowywane w płynie.

Pod żadnym pozorem nie wolno trzymać ich w suchym pudełeczku, ani w żadnym innym roztworze, gdyż może być to niebezpieczne dla zdrowia. Aby właściwie zdezynfekować soczewkę wystarczy umieścić 3 krople płynu na każdą stronę i pocierać poprzez około 20 sekund, po czym obficie spłukać płynem całą jej powierzchnię.

Do starannej dezynfekcji, soczewki należy przechowywać w roztworze przez co najmniej 20 sekund. Płyn Renu Multiplus niezwykle stanie na wysokości zadania do pielęgnacji soczewek wymagających częstej wymiany. Mocne strony płynu pielęgnacyjnego ReNu Multiplus: Dzięki zawartości komponentu Hydranate jest oporny na tworzenie i gromadzenie się osadów, usuwając przy tym wszystkie białka powstałe w trakcie codziennego wykorzystywania szkieł kontaktowych; Poloksamina zawarta w składzie płynu efektywnie likwiduje wszelkie tłuszcze, osady i skażenia środowiskowe takie jak pył, brud, kurz przygotowując tym samym soczewki do ponownego wykorzystania; Dymed jako w pełni bezpieczny dla człowieka zapobiega groźnym dla oka mikroorganizmom przedostanie się do środka, gwarantując tym samym stu procentową ochronę przed zakażeniami; cechy nawilżające sprawiają, że oko nie jest podrażnione ani suche choćby podczas długotrwałego użytkowania soczewek kontaktowych; Skoncentrowana formuła zezwala na całkowitą dezynfekcję soczewek przy użyciu zaledwie trzech kropli płynu, poprzez co staje się on dużo bardziej efektywny; 360-mililitrowa buteleczka powoduje,nawet przy powszednim korzystaniu z płynu wystarczy on na wyraźnie dłużej.

Skład płynu ReNu Multiplus: HYDRANATE (hydroksyalkilofosfanian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.

Butelka mieści 355 ml płynu ReNu Multiplus Płyn dostępny jest też w innych opakowaniach: ReNu Multiplus 120 ml ReNu Multiplus 500 ml