SoloCare Aqua 90 ml promocja 2022

Cena19.69
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Menicon
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 90 ml

Opis

komfortowa pielęgnacja -optymalnie zadbać o swoje soczewki, nie musisz ich czyścić ani spłukiwać. Wystarczy, że umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym, i to na co najmniej 5 minut.

Bezpieczne przechowywanie - jeśli z jakiegoś powodu rezygnujesz z korzystania z soczewek na najbliższe kilka dni, możesz umieścić je w pojemniczku z płynem, mając pewność, że nie stracą swoich początkowych cechy i będą gotowe do wykorzystania w każdym momencie.

lepszy skład - teraz płyn pielęgnacyjny dba o soczewki jeszcze lepiej, dzięki ulepszonej recepturze, zawierającej prowitaminę B5 i Sorbitol. Skrupulatne oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny w pierwszej kolejności skrupulatnie czyści soczewki, usuwając z ich powierzchni wszelkiego rodzaju zabrudzenia - od kurzu i pyłu, przez osady białkowe, po groźne bakterie.

Intensywne nawilżenie - oryginalny system HydroLock, standardowy dla opisywanego płynu pielęgnacyjnego zapewnia intensywne i długofalowe nawilżenie, dzięki któremu soczewki kontaktowe są jeszcze komfortowojsze w używaniu, i to przez wyraźnie dłuższy czas.

Opakowanie znakomite na podróż - płyn pielęgnacyjny posiada się w 90-mililitrowej buteleczce. To genialna wielkość na podróż, na dodatek samolotem, bo bez problemu posiada się w walizce i bagażu podręcznym.

Charakterystyka płynu SOLO-care AQUA: Dzięki płynowiSOLO-care AQUA 90 ml użytkownicy szkieł komfortowo noszą je w ciągu dnia. SOLO-care AQUA mieści Prowitaminę B5 i Sorbitol, tworzące system HydroLock, zapewniający wspaniałe nawilżenie soczewek kontaktowych.

Soczewki pielęgnowane w SOLO-care AQUA utrzymują nawet do 90 proc. Ulepszone nawilżenie w porównaniu z soczewkami czyszczonymi innymi płynami obecnymi na rynku. Płyn SOLO-care AQUA pozwala na 2 opcji pielęgnacji: bez czyszczenia i spłukiwania - soczewki po zdjęciu z oka wystarczy włożyć do pojemniczka napełnionego płynem, a po 4 godzinach są czyste i gotowe do nałożenia, czyszczenie w 5 minut - po czyszczeniu mechanicznym i spłukaniu, soczewki są czyste i wygodne już po 5 minutach przechowywania w płynie.

Jeśli soczewki nie są stosowane, mogą być przechowywane w płynie SOLO-care-AQUA do 30 dni bez konieczności dopełniającego czyszczenia! Jakie korzyści daje użytkownikom opakowanie o pojemności 90 ml? funkcjonalne opakowanie o objętości 90 ml bez wątpienia spodoba się osobom, które dużo podróżują.

Zmieści się jednocześnie w torebce jak i walizce. 90 ml to ilość płynu jaką można wziąć ze sobą do samolotu w bagażu podręcznym. Mniejsze opakowanie jest też dużo bardziej higieniczne wielkie. Krótszy czas wykorzystywania jednej butelki płynu redukuje ryzyko infekcji oczu.

Szybsze zużycie opakowania i podmiana na świeże powoduje, iż soczewki są mniej narażone na zanieczyszczenie bakteriami i grzybami. Zapewnia to ulepszoną ochronę i zdrowie Twoim oczom. Płyn do soczewek SOLO-care AQUA 90 ml, to nadzwyczajny dobór dla aktywnych osób, szanujących sobie produktywność działania, prostotę używania oraz komfort i zdrowie.

Skład płynu SOLO-care AQUA 90 ml: polyhexanide 0,0001%, Hydrolock (dexpanthenol, sorbitol), sodium phosphate, tromethamine, poloxamer 407, disodium edetate. Płyn dostępny jest ponadto w większym opakowaniu: SOLO-care AQUA 360 ml