Bosch Płyta ppp 616m91e promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch Płyta ppp 616m91e oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
BOSCH PPP 6A6M90
1599.00
Neonet.pl
-3%
Płyta gazowa BOSCH PPP6A6M90
1599.00
Media Expert
Płyta gazowa BOSCH PPP 6A6M90
1649.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Płyty gazowe
Zapalarka gazu tak
Ilość palników 4
Szerokość 59 cm
Wysokość 5.8 cm
Głębokość 52 cm

Opis

Płyta gazowa Bosch PPP6A6M90 Czarny Płyta gazowa z FlameSelect: prosto do idealnych rezultatów z dziewięcioma skrupulatnie zdefiniowanymi poziomami mocy FlameSelect: precyzyjna regulacja płomienia na dziewięciu zdefiniowanych stopniach.

Główny wyłącznik: wyłącza całą płytę gazową za jednym naciśnięciem przycisku. Płyta gazowa Bosch PPP6A6M90 ma możliwość zabudowy równo z powierzchnią blatu lub klasycznie. Ciesz się gotowaniem z marką Bosch!

Nr 1 w Europie Lepiej jest stracić pieniądze niżeli zaufanie – te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto producenta Bosch. Poprzez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w tak samo niezliczonych domach, aby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia.

Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Znakomicie znany polskim konsumentom, postrzegany jako bezusterkowy i ekologiczny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii znacznego sprzętu.

Poznaj niezwykłą jakość sprzętów marki Bosch z płytą gazową Bosch PPP6A6M90! FlameSelect ognia, ale sposób jego wykorzystania wznieśliśmy na wyższy poziom. A precyzyjniej - poziom dziewiąty W płycie gazowej Bosch PPP6A6M90 z technologią FlameSelect można wybrać jeden z dziewięciu starannie określonych poziomów mocy, co pozwala w nieskomplikowany i bezawaryjny sposób wyregulować wielkość płomienia aby w prosty sposób uzyskać nieprzeciętny rezultat gotowania.

Wyłącznik bezpieczeństwa niezbędny w każdej kuchni Płyty gazowe zaopatrzone są w wyłącznik główny, który zezwala na natychmiastowe wyłączenie wszystkich płomieni równocześnie, jednym wciśnięciem przycisku.

Może on służyć także jako zabezpieczenie przed dziećmi, gdy płyta jest wyłączona. Z płytą gazową Bosch PPP6A6M90 możesz czuć się spokojnie i bezpiecznie.