AEG IKB64301FB promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem AEG IKB64301FB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Płyta indukcyjna AEG IKB 64301 FB
1499.00
Sferis.pl
Płyta indukcyjna AEG IKB64301FB SLIM-FIT
1499.00
Media Expert

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Płyty indukcyjne
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 52 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 4.4 cm
Moc 7350 W

Opis

Najpłytsza płyta. Najpłytsza płyta. SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona.

bez problemu umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad pie. Hob2Hood Hob2Hood Dzięki systemowi połączenia Hob2Hood, umożliwiającemu współpracę płyty cieplnej z obsługującym ten system okapem, płyta grzewcza samoczynne włącza oświetlenie i wentylator okapu, a następnie zdalnie steruje ich pracą zależnie od swej temperatury i dynamiczności gotowania.

Łatwy montaż Optifix przystępny montaż Optifix Dzięki zaimplementowaniu rozwiązanie OptiFix™ montaż płyty jest uproszczony do włożenia płyty w wycięty otwór.kabel zasilający fabrycznie zainstalowany przy płycie.

Oznacza to szybką i bezproblemową instalację Funkcja Booster Funkcja Booster Funkcja wzmocnienia mocy przydaje się, gdy musisz szybko uzyskać wysoką temperaturę. Pozwala ona podgrzanie przyrządzanej potrawy w krótkim czasie.

Chłodna powierzchnia Chłodna powierzchnia Sprzątaj podczas gotowania - Ponieważ powierzchnia wokół patelni pozostaje chłodna, możesz od razu zlikwidować wszystkie ewentualne skażenia powstałe podczas gotowania.

Nic się nie przypali i żaden brud się nie ukryje. Stop&Go Stop&Go Pełna kontrola nad czaem gotowania dzięki regulowanemu timerowi (maks. 99 minut) Przypomni Ci on o czasie gotowania. A gdy nie korzystasz z palników, może być używany jako zwykły minutnik.

AEG Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* IKB64301FB Uwolnij swoje kulinarne umiejętności Bezramkowa płyta indukcyjna została wyposażona w funkcję wzmocnienia mocy, co zezwala na natychmiastowe rozpoczęcie gotowania.

Nieużywane powierzchnie pozostają chłodne, dzięki czemu ewentualne zanieczyszczenia powstałe podczas gotowania, nie przypalają się, a płyta jest nietrudna do utrzymania w czystości. Oryginalny system Hob2Hood automatycznie steruje okapem, włączając oświetlenie, a także dopasowując siłę ciągu do warunków panujących w kuchni.

na dodatek płyta została wyekwipowana w dodatkowe przyciski „plus" i „minus" umożliwiające dokładne ustawienie temperatury i funkcję Stop&Go z regulowanym timerem. Dzięki temu kontrola przyrządzanych potraw jest jeszcze pokaźniejsza.

* w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie danych ze stron producentów. Mocne strony INDYKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o mnóstwo łatwiejsza w czyszczeniu. PrędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci ekspresowo przygotować potrawy.

PRECYZJA Płyta indukcyjna pozwoli ci prędko przygotować potrawy. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się tylko pod naczyniem kuchennym. Sprawność Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną albo gazo...