AEG IKE85441FB promocja 2022

Cena4099.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Płyty indukcyjne
Głębokość 52 cm
Szerokość 78 cm

Opis

Najpłytsza płyta. Najpłytsza płyta. SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona.

bez problemu umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad pie. Pola grzejne Infinite™ Pola cieplne Infinite™ Do dyspozycji dajemy Ci duże i elastyczne pola grzewcze, które automatycznie przystosują się do rozmiaru i kształtu Twoich naczyń.

Wszystkie garnk. Hob2Hood Hob2Hood Dzięki systemowi połączenia Hob2Hood, umożliwiającemu współpracę płyty grzewczej z obsługującym ten system okapem, płyta grzejna automatyczne włącza oświetlenie i wentylator okapu, a następnie zdalnie steruje ich pracą zależnie od swej temperatury i energiczności gotowania.

Łatwy montaż Optifix nietrudny montaż Optifix Dzięki zaimplementowaniu rozwiązanie OptiFix™ montaż płyty jest uproszczony do włożenia płyty w wycięty otwór.kabel zasilający fabrycznie zainstalowany przy płycie.

Oznacza to szybką i bezproblemową instalację DirectAccess DirectAccess Chcesz ustawić poziom mocy pola grzewczego? Nic prostszego — starczy, że dotkniesz wykwintnego elementu sterującego DirectTouch.

Po prostu dotknij żądanego poziomu mocy albo przesuń do niego palec, żeby włączyć grzewczy. Zyskujesz nie tylko możliwość natychmiastowej regulacji, ale i szybkie informacje zwrotne dzięki dedykowanemu każdemu z pól cyfrowemu wyświetlaczowi.

Funkcja Bridge Funkcja Bridge przy pomocy przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak aby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy AEG Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* IKE85441FB Więcej przestrzeni na Twoje dania Elegancką płytę z dotykowym panelem sterowania wspiera technika MaxiSense®, dostosowująca pole grzania do wymiaru naczynia.

wyposażona w pięć obszarów grzejnych o rozmaitych wymiarach, umożliwia łączenie dwóch osobnych pól w jedno obfite, dzięki funkcji Bridge. Wykorzystany system Hob2Hood zdalnie steruje okapem i kontroluje siłę ciągu, zapewniając wygodne warunki do gotowania.

Płyta gwarantuje skuteczne gotowanie dzięki dotykowym elementom regulacyjnym oraz funkcji PowerBoost, która w niedługim czasie zwiększa moc pól cieplnych. Gładka i oporna na zarysowania powierzchnia płyty, nieużywana pozostaje chłodna, co usprawnia utrzymanie jej w czystości.

* w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów. Mocne strony INDYKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o dużo łatwiejsza w czyszczeniu. PrędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci szybko przygotować potrawy.

PRECYZJA Płyta indukcyjna pozwoli ci prędko przygotować potrawy. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się tylko pod naczyniem kuchennym. Efektywność Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim...