Amica PI6540PTU promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Amica PI6540PTU oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 919.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
AMICA PI6540PTU
919.00
Neonet.pl
Płyta indukcyjna Amica PI6540PTU Pola Booster
1089.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Płyty indukcyjne
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 51.8 cm
Szerokość 57.6 cm
Moc 7400 W
Sterowanie elektroniczne

Opis

Zabudowa na równo z blatem

Koniec z brudem w szczelinach pomiędzy płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, by można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się skażenia. Od dzisiaj praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!

Booster

Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja Booster, która powiększa moc grzania i zezwala na szybsze przygotowanie potraw. Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Prędko i zdrowo!

Child Lock

podczas realizowania zróżnicowanych czynności w kuchni, z łatwością o przypadkowe włączenie albo wyłączenie płyty. Bardzo jeśli w domu są dzieci. Aby uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica zaopatrzone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz całkowitą kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

ProBaby System

Koniec z obawami, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę lub zmieni jej ustawienia. Takie ryzyko pousuwasz, włączając blokadę panelu sterowania. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort pracy w kuchni.

HeatControl

Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C, na panelu sterowania wyświetlana jest szeroka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Powiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

Timer

Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole cieplne, emitując przy tym standardowy dźwięk. Timer zastosować możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

Podtrzymywanie ciepła

bez wątpienia nie raz zdarzyło Ci się przypalić podgrzewaną potrawę z powodu zbyt wysokiej mocy grzania. Właśnie po to, aby uniknąć takich sytuacji, w płytach indukcyjnych Amica zaimplementowano funkcję Podtrzymywanie ciepła. Starczy wybrać tę funkcję, a temperatura na wybranym polu grzewczym ustawiona zostanie na 65 ⁰C. Taka temperatura jest idealna do np. Serwowania zup. Dzięki tej funkcji potrawa będzie zawsze gotowa do podania!

szybki nagrzew

Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania niejednokrotnie trzeba rozgrzać patelnię lub garnek. W płytach indukcyjnych Amica zastosowaliśmy funkcję prędki nagrzew, która w niedługim czasie automatycznie rozgrzeje naczynie, a następnie przystosuje moc grzania do ustawionego poprzez Ciebie poziomu.

Rozpoznawanie występowaniu i wielkości garnka

Inteligentna płyta? Właśnie tak! Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dopasuje powierzchnię grzania do jego wymiarów. Dzięki temu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co stanowczo ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować ilość zużytej energii.


PowerChoice

Nie jesteś pewien jaką instalację masz w domu? Funkcja PowerChoice zezwala na przypasowanie mocy urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej, jednocześnie jednofazowej jak i trójfazowej. Przystępne są cztery maksymalne poziomy mocy, a regulację można przeprowadzić w dowolnym momencie. Wprowadzone ustawienia zostają zachowane do kolejnej modyfikacji. Możesz gotować na wszystkich polach równocześnie, bez problemów związanych z przeciążeniem.

Minutnik

Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta samoczynnie wyłączy pole grzewcze, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timerwykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

Sterowanie sensorowe

To same zalety. Sterowanie sensorowe da Ci szybki dostęp do wielu progresywnych funkcji, w tym skrupulatnego ustawienia mocy grzania, czasowego sterowania procesem gotowania czy włączania i wyłączania blokady panelu. Dzięki niemu, ze względu na brak komponentów wystających ponad powierzchnię płyty, łatwo i prędko ją wyczyścisz, unikając czasochłonnego i niewygodnego szorowania.

towar
producent
Kod producenta
PI6540PTU
EAN
5906006235468
informacje podstawowe
Minutnik
Timer
ekran
Fizyczne Płyta technologiczne
Dotykowe
1-fazowa (230V)
3-fazowa (400V)
Multi-fazowa (230V albo 400V)
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta Door to Door
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe801 801 800672 546 500Połączenia z telefonów komórkowychPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.