Amica PI6544NSU promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Amica PI6544NSU oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1381.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
AMICA PI6544NSU X-TYPE
1381.29
Neonet.pl
Płyta indukcyjna AMICA PI 6544 NSU X-TYPE
1549.00
Sferis.pl
Płyta indukcyjna AMICA PI6544NSU X-Type
1555.00
Empik

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Płyty indukcyjne
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 51.8 cm
Szerokość 57.6 cm
Moc 7400 W
Sterowanie elektroniczne

Opis

FlexiSpace

bez dwóch zdań wielokrotnie zdarzyło Ci się używać garnków, których podstawa wystawała poza pole grzejne. Od dzisiaj wielkość czy zarys garnka nie mają znaczenia! W przeciwieństwie do większości płyt przystępnych na rynku, cewki indukcyjne w urządzeniach Amica nie są okrągłe, a kwadratowe, co umożliwia maksymalne zastosowanie powierzchni płyty. Większa powierzchnia grzania to pokaźniejsze możliwości!

Hob&ampGo

Po prostu postaw i gotuj. Położenie garnka w dowolnym miejscu na płycie samoczynnie aktywuje optymalne pole grzejne. Starczy tylko ustawić moc grzania. Gotowanie jeszcze nigdy nie było takie intuicyjne!

AutoBridge

automatyczne łączenie pól w jedno to funkcja AutoBridge, która sama rozpoznaje pozycję sporego garnka i łączy pola, tworząc obfite pole grzania. Strefa grzania odpowiada kształtowi garnka. Wzrasta nie tylko skuteczność gotowania,na dodatek wygoda stosowania. Obsługa płyty jest nad wyraz instynktowna!

CheckPot

Jeśli nie jesteś pewien czy Twoje naczynia są odpowiednie do gotowania na płycie indukcyjnej, skorzystaj z funkcji CheckPot. Po położeniu garnka na polu grzewczym płyta sprawdza czy postawiony na niej garnek w pełni wykorzystuje moc płyty.

Zabudowa na równo z blatem

Koniec z brudem w szczelinach pomiędzy płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, by można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Od teraz praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!

przejrzyj VIDEO
Bridge: x2

Rodzinne spotkanie. Dwoisz się i troisz, żeby na czas podać do stołu. Właśnie dzisiaj przydałoby Ci się obszerne pole grzewcze, na którym postawisz owalny, szerokich rozmiarów garnek do gotowania ryb… Problem? Żaden! Płyty indukcyjne Amica wyekwipowane zostały w funkcję Bridge, która umożliwia łączenie pól cieplnych. Włączasz i gotowe! Zapomnij o problemie nierównomiernego podgrzewania obfitych garnków, także tych owalnych albo prostokątnych, i w pełni ciesz się rodzinnym spotkaniem.

PowerBooster: x4

Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i umożliwia szybsze przygotowanie potraw. Wodę zagotujesz w zaledwie 4 minuty! Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Błyskawicznie i zdrowo!

Trzy programy gotowe

Po co eksperymentować z temperaturą grzania, tracąc czas i narażając się na wykipienie czy przypalenie potraw? W płytach indukcyjnych Amica zaimplementowano rozwiązanie, które zezwala na prędkie ustawienie temperatury dopasowanej do aktualnych potrzeb. 42 ⁰C to temperatura nieprzeciętna do topienia masła czy czekolady. W 70 ⁰C podgrzejesz zupę i sosy. W 94 ⁰C ugotujesz makaron lub ryż. Rozsmakuj się w komforcie!

Slider

Konieczność kilkakrotnego dotknięcia sensora w celu zwiększenia albo zmniejszenia mocy grzania jest dość uciążliwa. To istotnie niewygodne, kiedy musisz dokonać prędkiej redukcji temperatury, bo potrawa zaczęła się gwałtownie gotować i grozi wykipieniem.pousuwać ten problem w płytach Amica zastosowany został Slider, który momentalną i płynną regulację ustawień. Starczy, iż przesuniesz palcem po panelu sterowania. Proste, komfortowe i ergonomiczne!

Child Lock

podczas realizowania różnych czynności w kuchni, prosto o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Niezwykle jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyposażone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz całkowitą kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

HeatControl

Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C, na panelu sterowania wyświetlana jest znaczna litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Powiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

ProBaby System

Koniec z obawami, że Twoje dziecko niepostrzeżenie uruchomi płytę lub zmieni jej ustawienia. Takie ryzyko usuniesz, włączając blokadę panelu sterowania. Zyskaj poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort pracy w kuchni.

Pauza

Musisz na chwilę wyjść z kuchni podczas gotowania? użyteczna funkcja Pauza wyłączy wszystkie aktywne pola, zapamiętując równocześnie ich ustawienia. Po powrocie po prostu ponownie naciśnij sensor i uruchom płytę, posiadając pewność, iż ustawienia pól indukcyjnych będą identyczne.

Timer

Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole cieplne, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer zastosować możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj całkowitą kontrolę nad czasem!

prędki nagrzew

Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania niejednokrotnie trzeba rozgrzać patelnię albo garnek. W płytach indukcyjnych Amica zastosowaliśmy funkcję szybki nagrzew, która w niedługim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego przez Ciebie poziomu.

Rozpoznawanie obecności i wielkości garnka

Inteligentna płyta? Właśnie tak! Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dostosuje powierzchnię grzania do jego wymiarów. Dzięki temu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co niezwykle ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować ilość zużytej energii.

produkt
firma
Kod producenta
PI6544NSU
EAN
5906006235642
dane podstawowe
Minutnik
Timer
ekran
Fizyczne Płyta technologiczne
Dotykowe
Przed dziećmi
1-fazowa (230V)
3-fazowa (400V)
Multi-fazowa (230V lub 400V)
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta Door to Door
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe801 801 800672 546 500Połączenia z telefonów komórkowychPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.