Bosch PXY675DE3E promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch PXY675DE3E oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4669.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
BOSCH PXY675DE3E
4669.00
Neonet.pl
Płyta BOSCH PXY675DE3E
4718.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Płyty indukcyjne
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 52.7 cm
Szerokość 60.6 cm
Wysokość 5.1 cm
Moc 7200 W

Opis

Płyta indukcyjna Bosch Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DE3E o szerokości 60.6 cm z czterema polami cieplnymi. Urządzenie posiada strefę FlexInduction i sterowanie DirectSlect Premium. Moc przyłączeniowa wynosi 7400 W.

powiększona strefa FlexInduction Strefa FlexInduction w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E pozwala zbratać cztery strefy gotowania w dwie obszerne strefy FlexInduction. Dzięki FlexInduction, możesz postawić naczynia niezależnie od wielkości i kształtu w dowolny sposób.

PerfectFry czujka PerfectFry w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E stale kontroluje i reguluję temperaturę w trakcie smażenia. Dzięki tej funkcji masz pewność, iż potrawy będą doskonale usmażone. PerfectCook Przypalanie potraw to już przeszłość dzięki PerfectCook w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E.

Funkcja kontroluje i reguluje automatycznie temperaturę w trakcie gotowania, minimalizując ryzyko przypalenia, wykipienia i rozgotowania potraw. QuickStart Gotowanie może być szybsze dzięki funkcji QuickStart w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E, która wyłapuje miejsce usytuowania naczynia i automatycznie wyświetla odpowiednią strefę grzania na panelu sterownia.

PanBoost Funkcja PanBoost w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E zezwala na przyspieszenie nagrzewania patelni i garnków, bez ryzyka o zniszczenie powłoki. Aktywacja funkcji, zezwala na prędkie smażenie i gotowanie, po zaledwie 30 sekundach.

Przyspiesz gotowanie Funkcja PowerBoost w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E daję większą moc, żeby przyspieszyć gotowanie. Dzięki tej funkcji zagotowanie 2 litrów wody wymaga 50% mniej czasu aniżeli płyty ceramiczne.

MoveMode Plus Dzięki funkcji MoveMode w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E, iż gotowanie jest łatwiejsze i intuicyjne. Uruchomienie MoveMode dzieli strefy na trzy rozmaite obszary z samoczynnie ustawionymi poziomami mocy.

Już nie musisz ręcznie ustawiać temperatury. Automatyczne przenoszenie ustawień Już nie musisz ponownie ustawiać poziom temperatury i czas gotowania podczas przenoszenia z jednej strefy na drugą. Dzięki automatyce przenoszenia ustawień w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E, świeże strefy przyjmują poprzednie ustawienia.

DirectSelect Premium Sterowanie płytą indukcyjną BOSCH PXY675DE3E może być łatwiejsze dzięki panelowi sterowania DirectSelect Premium. Dobór poziomów mocy jest prosty i instynktowny, a po zakończeniu pracy informacje znikają....