Electrolux EIV63440BW promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Electrolux EIV63440BW oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
EIV63440BW Płyta indukcyjna ELECTROLUX
1999.00
MediaMarkt.pl
Electrolux płyta indukcyjna do zabudowy EIV63440BW
2103.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Płyty indukcyjne
Głębokość 52 cm

Opis

Najpłytsza płyta Indukcyjna Najpłytsza płyta Indukcyjna Wstrzymaj gotowanie jednym dotknięciem. Ogranicza wszystkie strefy do trybu ''trzymaj ciepło'' w przypadku przerwania gotowania. Funkcja Hob2Hood Funkcja Hob2Hood Płyta włącza okap i steruje nim automatycznie w zależności od intensywności gotowania przy pomocy wiązki podczerwieni, by utrzymać kuchnię wolną od pary wodnej i oparów.

Pola grzewcze Infinite™ Pola cieplne Infinite™ Nowy design Windmill i wykorzystanie technice pól Infinite, płyta będzie przystosowywała, powierzchnię cieplną do wielkości użytego garnka. Dzięki czemu możesz używać naczyć o różnym zarysie i wielkości na dowolnym polu.

Funkcja Bridge Funkcja Bridge przy pomocy przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak aby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy. Usprawnia gotowanie w sporych albo wydłużonych naczyniach PowerBoost PowerBoost Funkcja Booster zapewnia maksymalną moc dla szybszego gotowania.

Sterowanie DirectTouch Sterowanie DirectTouch momentalne i proste sterowanie panelem. Szybka i instynktowna regulacja mocy. Electrolux Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* EIV63440BW Swoboda w kuchni jest najważniejsza!

Tylko z takim podejściem i idealnie białą płytą indukcyjną Electrolux możesz wytwarzać najkorzystniejsze smaki, zaskakując swoich bliskich i gości! Dlatego nie ograniczaj się do niepokaźnych naczyń i gotuj przy pomocy funkcji Bridge, która łączy 2 pola grzewcze w jedno pokaźniejsze.

Nie przejmuj się też powstającymi podczas gotowania oparami, bo płyta posiada funkcję Hob2Hood, przy pomocy której samoczynnie współpracuje z okapem Electrolux. Jest ona w całości nowej konstrukcji typu Slim i niespotykaną dotąd grubość.

Łatwo zamontujesz ją w swej kuchni, nawet jeśli posiadasz 12-milimetrowy bardzo cienki blat. * w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie danych ze stron producentów. Atuty INDYKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o sporo łatwiejsza w czyszczeniu.

prędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci prędko przygotować potrawy. PRECYZJA Płyta indukcyjna pozwoli ci prędko przygotować potrawy. Funkcja Bridge Płyta indukcyjna pozwoli ci momentalnie przygotować potrawy.

PowerBoost Płyta indukcyjna pozwoli ci błyskawicznie przygotować potrawy. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę.

bez problemu umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. * w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów. Hob2hood przy pomocy wiązki podczerwieni płyta samoczynnie włącza okap kuchenny i dopasowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.

Pola Infinite™ Do dyspozycji dajemy Ci obszerne i rozciągliwe pola grzejne, które samoczynnie dostosują się do rozmiaru i kszta...