Electrolux LIR60430 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Electrolux LIR60430 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Electrolux Slim-fit LIR60430
1149.00
RTV EURO AGD
ELECTROLUX LIR60430, Slim-Fit
1149.00
Neonet.pl
Electrolux Slim-fit LIR60430
1149.00
OleOle!
Płyta indukcyjna ELECTROLUX LIR60430- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1149.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Płyty indukcyjne
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 52 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 4.4 cm
Moc 7400 W
Sterowanie elektroniczne

Opis

Najpłytsza płyta PowerBoost Timer Optifix Płyta indukcyjna Slim-Fit Flex LIR60430 technologia indukcyjna z myślą o szybszym i bardziej starannym gotowanie dostarcza ciepło, błyskawicznie nagrzewając naczynia.

błyskawicznie i precyzyjnie reaguje na dotknięcie komponentów sterujących, dzięki czemu zagwarantuje dokłądnie taką moc grzania jak jest konieczna. POZNAJ NASZE PŁYTY INDUKCYJNE Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.

Proste i szybkie montowanie z OptiFix™ Dzięki systemowi OptiFix™ po prostu wsuwasz płytę w wycięty otwór. Bez specjalnej przegrody w meblu. Bez otworów wentylacyjnych na froncie. H mocne strony INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o dużo łatwiejsza w czyszczeniu.

prędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci momentalnie przygotować potrawy. PRECYZJA Płyta indukcyjna pozwoli na precyzyjne gotowanie i regulowanie temperatur. Funkcja Bridge Płyta indukcyjna pozwoli ci na łączenie pól grzejnych.

PowerBoost Płyta indukcyjna pozwoli ci na użycie maksymalnej mocy w trakcie gotowania. PowerBoost Funkcja PowerBoost zagwarantuje maksymalną moc dla szybszego gotowania. Timer Funkcja odliczania czasu, dzięki czemu po upłynięciu ustawionego czasu płyta autmatycznie się wyłączy.

Funkcja Pauza Pozwala skrócić czas i zniżyć temperaturę pieczenia. Równocześnie zagwarantuje równomierne pieczenie. Funkcja Lock Ta płyta grzejna zapobiega przypadkową zmianę ustawień przy usuwaniu zabrudzeń.

starczy jedno dotknięcie pola czujnika, aby włączyć funkcję blokady, która zabezpiecza wszystkie ustawienia do czasu jej wyłączenia poprzez użytkownika. 3 stopniowe ciepło resztkowe Dowiedz się bez dwóch zdań, czy czyszczenie płyty jest bezpieczne - sprawdź wskaźniki ciepła resztkowego.

Pokażą one starannie, które strefy grzewcze nagrzały się od naczynia.. Instalacja Optifix Wstrzymaj gotowanie jednym dotknięciem.Ogranicza wszystkie strefy do trybu ''trzymaj ciepło'' w sytuacji przerwania gotowania....