MIDEA MCIF 7222 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem MIDEA MCIF 7222 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1849.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Płyta indukcyjna MIDEA MCIF -7222
1849.99
Avans.pl
Płyta indukcyjna MIDEA MCIF -7222
1973.00
Media Expert

Parametry

Producent:MIDEA
Kategoria:Płyty indukcyjne

Opis

Płyta indukcyjna MCIF-7222 elastyczny obszarObszar ten może być stosowany jako jedno lub dwa oddzielne pola cieplne, w zależności od potrzeb gotowania w danym momencie. Elastyczny obszar składa się z dwóch niezależnych induktorów, którymi można sterować oddzielnie.

podczas pracy jako pojedyncze pole cieplne, naczynie jest przenoszone z jednego pola do drugiego w obszarze rozciągliwym, utrzymując ten sam poziom mocy pola, na którym pierwotnie umieszczono naczynie, zaś część, która nie jest przykryta naczyniem, jest samoczynnie wyłączana.BOOSTGotuj jeszcze szybciejWygodne rozwiązanie dla tych, którzy żyją intensywnie i nie lubią marnować ani jednej minuty.

Chcesz prędko doprowadzić wodę do wrzenia? Funkcja BOOST w płycie indukcyjnej MC- IF7222H1CC wzmacnia moc grzania, gdy musisz prędko uzyskać wysoką temperaturę. Z funkcji BOOST możesz korzystać na każdym polu cieplnym.

Pole cieplne powróci do pierwotnego ustawienia po 5 minutach. TimerUstaw czas gotowania dla każdego polaPrzygotowujesz kilka dań jednocześnie? Ustaw minutnik dla każdej strefy cieplnej i nie martw się, że przypalisz mięso lub nie dogotujesz makaronu.

Gdy określony przez Ciebie czas minie, timer wyłączy pole i płyta przestanie grzać. Ale to nie wszystko. Możesz też ustawić odliczanie czasu bez wyłącznia pola grzewczego. Jak wolisz. Instynktowny panel sterowaniaSzybko i wygodnie wybierz ustawieniaProsty w obsłudze panel dotykowy na płycie indukcyjnej Midea MC- IF7222H1CC ułatwi Ci codzienne gotowanie.

wystarczy,za pomocą dotknięcia włączysz płytę i kilkoma kliknięciami na panelu zespolisz funkcje grzania do Twoich potrzeb. 9 poziomów mocy grzaniaCzerp radość ze swobody gotowaniaPłyta indukcyjna MC- IF7222H1CC ma aż 9 trybów mocy grzania, dzięki którym zwiążesz ustawienia do oczekiwanego efektu w kuchni i sprawisz, iż Twoje ulubione dania będą gotowe jeszcze szybciej.

Poradnik młodego kucharzaNa płycie indukcyjnej przyrządzisz każde, nawet najistotniej szykowne danie! Marzysz o soczystym steku? Nic prostszego! ochoczo zdradzimy Ci kilka trików szefa kuchni na usmażenie świetnego steka, doskonałego kurczaka stir-fry czy ugotowanie idealnego ryżu.

Więcej przeczytasz w instrukcji urządzenia.