Płyta indukcujna AEG IKB64301FB, IKB64301FB promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Płyta indukcujna AEG IKB64301FB, IKB64301FB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1697.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Płyta indukcyjna AEG IKB64301FB SLIM-FIT
1697.00
Avans.pl
Płyta indukcyjna AEG IKB64301FB SLIM-FIT
1697.00
Media Expert
Płyta indukcyjna AEG IKB64301FB SLIM-FIT
1697.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Płyty indukcyjne
Ilość pól grzejnych 4
Głębokość 52 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 4.4 cm
Moc 7350 W

Opis

Najpłytsza płyta. Najpłytsza płyta. SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną albo gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona.

bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad pie. Hob2Hood Hob2Hood Dzięki systemowi połączenia Hob2Hood, umożliwiającemu współpracę płyty grzewczej z obsługującym ten system okapem, płyta cieplna samoczynne włącza oświetlenie i wentylator okapu, a następnie zdalnie steruje ich pracą zależnie od swej temperatury i intensywności gotowania.

Łatwy montaż Optifix przystępny montaż Optifix Dzięki zastosowaniu rozwiązanie OptiFix(TM) montaż płyty jest uproszczony do włożenia płyty w wycięty otwór.przewód zasilający fabrycznie zainstalowany przy płycie.

Oznacza to szybką i bezproblemową instalację Funkcja Booster Funkcja Booster Funkcja wzmocnienia mocy przydaje się, gdy musisz szybko uzyskać wysoką temperaturę. Pozwala ona podgrzanie przyrządzanej potrawy w krótkim czasie.

Chłodna powierzchnia Chłodna powierzchnia Sprzątaj w trakcie gotowania - Ponieważ powierzchnia wokół patelni pozostaje chłodna, możesz od razu zlikwidować wszystkie ewentualne skażenia powstałe podczas gotowania.

Nic się nie przypali i żaden brud się nie ukryje. Stop&Go Stop&Go Pełna kontrola nad czaem gotowania dzięki dostosowywanemu timerowi (maks. 99 minut) Przypomni Ci on o czasie gotowania. A gdy nie korzystasz z palników, może być stosowany jako zwykły minutnik.

AEG Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* IKB64301FBUwolnij swoje kulinarne umiejętności Bezramkowa płyta indukcyjna została wyekwipowana w funkcję wzmocnienia mocy, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie gotowania.

Nieużywane powierzchnie pozostają chłodne, dzięki czemu ewentualne skażenia powstałe w trakcie gotowania, nie przypalają się, a płyta jest przystępna do utrzymania w czystości. Oryginalny system Hob2Hood samoczynnie steruje okapem, włączając oświetlenie oraz dopasowując siłę ciągu do warunków panujących w kuchni.

na dodatek płyta została wyekwipowana w dopełniające przyciski,,plus" i,,minus" umożliwiające skrupulatne ustawienie temperatury i funkcję Stop&Go z regulowanym timerem. Dzięki czemu kontrola przyrządzanych potraw jest jeszcze pokaźniejsza.

* w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów. Mocne strony INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o mnóstwo łatwiejsza w czyszczeniu. PrędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli Ci prędko przygotować potrawy.

PRECYZJA starannie regulujesz moc. Reakcja płyty jest natychmiastowa. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym. Efektywność Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.

* w kontraście do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów. Hob2hood przy pomocy wiązki podczerwieni płyta automatycznie włącza okap kuchenny i dopasowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.

Proste i prędkie montowanie z OptiFix Dzięki systemowi OptiFix(TM) po prostu wsuwasz płytę w wycięty otwór. Bez specjalnej przegrody w meblu. Bez otworów wentylacyjnych na froncie.