Płyta indukcujna ike64441ib marki Aeg promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Płyta indukcujna ike64441ib marki Aeg oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2589.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Płyta indukcyjna AEG IKE64441IB SLIM-FIT
2589.99
Avans.pl
Płyta indukcyjna AEG IKE64441IB SLIM-FIT
2589.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Płyty indukcyjne
Głębokość 51 cm
Szerokość 58 cm
Moc 7350 W
Sterowanie dotykowe

Opis

Najpłytsza płyta. Najpłytsza płyta. SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona.

bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad pie. Pola grzewcze Infinite(TM) Pola grzejne Infinite(TM) Do dyspozycji dajemy Ci obszerne i rozciągliwe pola cieplne, które automatycznie przystosują się do rozmiaru i kształtu Twoich naczyń.

Wszystkie garnk. Hob2Hood Funkcja Booster Dzięki systemowi połączenia Hob2Hood, umożliwiającemu współpracę płyty cieplnej z obsługującym ten system okapem, płyta grzewcza automatyczne włącza oświetlenie i wentylator okapu, a następnie zdalnie steruje ich pracą zależnie od swojej temperatury i intensywności gotowania..

Łatwy montaż Optifix łatwy montaż Optifix Dzięki zastosowaniu rozwiązanie OptiFix(TM) montaż płyty jest uproszczony do włożenia płyty w wycięty otwór.przewód zasilający fabrycznie zainstalowany przy płycie.

Oznacza to szybką i bezproblemową instalację DirectAccess DirectAccess Chcesz ustawić poziom mocy pola cieplnego$296 Nic prostszego -- wystarczy, że dotkniesz eleganckiego elementu sterującego DirectTouch.

Po prostu dotknij żądanego poziomu mocy albo przesuń do niego palec, aby włączyć grzejny. Zyskujesz nie tylko możliwość natychmiastowej regulacji, ale i szybkie dane zwrotne dzięki asygnowanemu każdemu z pól cyfrowemu wyświetlaczowi..

Funkcja Bridge Funkcja Bridge za pomocą przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak żeby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy AEG Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* IKE64441IBKonfiguruj pola grzejne według potrzeb wytworna płyta indukcyjna MaxiSense(R) lokalizuje występowanie garnka i dopasowuje pole grzewcze do jego wymiaru, rozszerzając wydajność w trakcie gotowania.

zaopatrzona w funkcję Bridge, zezwala na łączenie pól grzejnych w konfigurację przypasowaną do znacznych naczyń. Oryginalny system Hob2Hood zdalnie łączy się z okapem, kontrolując siłą ciągu. Dzięki podświetlanym elementom sterującym umiejscowionym po prawej stronie płyty wygodne gotowanie jest możliwe przy każdym świetle.

w dodatku płytę wspiera funkcja PowerBoost, która w krótkim czasie rozszerza moc i zasadniczo unosi temperaturę, umożliwiając prędkie przygotowanie ulubionych dań. Wytwarzana z tworzyw odpornych na zarysowania, płyta indukcyjna jest wytrzymała i przystępna w czyszczeniu.

* w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie informacji ze stron producentów. Atuty INDUKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o mnóstwo łatwiejsza w czyszczeniu. PrędkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli Ci błyskawicznie przygotować potrawy.

PRECYZJA skrupulatnie regulujesz moc. Reakcja płyty jest natychmiastowa. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się jedynie pod naczyniem kuchennym. Efektywność Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* przystępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona. Bezproblemowo umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux.

* w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie danych ze stron producentów. Pola Infinite(TM) Do dyspozycji dajemy Ci wielkie i sprężyste pola cieplne, które automatycznie dopasują się do rozmiaru i kształtu Twoich naczyń.

Wsz...