Aeg Płyta indukcyjna ike64441fb slim-fit promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Aeg Płyta indukcyjna ike64441fb slim-fit oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Płyta indukcyjna AEG IKE64441FB SLIM-FIT
2299.99
Avans.pl
Płyta indukcyjna AEG IKE64441FB SLIM-FIT
2299.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:AEG
Kategoria:Płyty indukcyjne
Głębokość 52 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 4.4 cm
Moc 7400 W
Sterowanie dotykowe

Opis

Najpłytsza płyta. Najpłytsza płyta. SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna. Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną lub gazową, bo jej głębokość jest do nich zbliżona.

bez problemu umieścisz ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad pie. Pola grzewcze Infinite™ Pola grzejne Infinite™ Do dyspozycji dajemy Ci pokaźne i elastyczne pola grzejne, które samoczynnie dopasują się do rozmiaru i kształtu Twoich naczyń.

Wszystkie garnk. Łatwy montaż Optifix nietrudny montaż Optifix Dzięki zaimplementowaniu rozwiązanie OptiFix™ montaż płyty jest uproszczony do włożenia płyty w wycięty otwór.przewód zasilający fabrycznie zainstalowany przy płycie.

Oznacza to szybką i bezproblemową instalację DirectAccess DirectAccess Chcesz ustawić poziom mocy pola cieplnego? Nic prostszego — starczy, że dotkniesz stylowego elementu sterującego DirectTouch.

Po prostu dotknij żądanego poziomu mocy lub przesuń do niego palec, żeby włączyć cieplny. Zyskujesz nie tylko możliwość natychmiastowej regulacji, lecz i szybkie informacje zwrotne dzięki przeznaczonemu każdemu z pól cyfrowemu wyświetlaczowi..

Funkcja Bridge Funkcja Bridge przy pomocy przycisku Bridge płyta Infinite łączy dwie strefy, tak aby działały jak jedna, z taką samą regulacją temperatury i czasu pracy Funkcja Booster Funkcja Booster Funkcja wzmocnienia mocy przydaje się, gdy musisz momentalnie uzyskać wysoką temperaturę.

Pozwala ona podgrzanie przyrządzanej potrawy w niedługim czasie. AEG Slim-Fit Najpłytsza Płyta Indukcyjna* IKE64441FB Łącz pola cieplne i gotuj komfortowoj Stylowa płyta indukcyjna MaxiSense®, dzięki systemowi dostosowania się do rozmiarów naczyń wyśmienicie sprawdza się podczas przygotowywania wielodaniowych posiłków.

wyekwipowana w funkcję Bridge, zezwala na łączenie dwóch pół cieplnych w jedno, co upraszcza przyrządzanie wielkogabarytowych posiłków. Inteligentny system Hob2Hood łączy się z okapem i dopasowuje siłę ciągu, gwarantując komfortowe warunki do gotowania.

Dzięki funkcji wzmocnienia mocy pola nagrzewają się w prędki sposób, umożliwiając natychmiastowe rozpoczęcie gotowania. Gładka i odporna na zarysowania powierzchnia płyty, nieużywana pozostaje chłodna, co upraszcza utrzymanie jej w czystości.

* w porównaniu do modeli konkurencji. Na podstawie danych ze stron producentów. Mocne strony INDYKCJI CZYSTOŚĆ Płyta indukcyjna jest o sporo łatwiejsza w czyszczeniu. SzybkośĆ Płyta indukcyjna pozwoli ci szybko przygotować potrawy.

PRECYZJA Płyta indukcyjna pozwoli ci momentalnie przygotować potrawy. BEZPIECZEŃSTWO Płyta nagrzewa się tylko pod naczyniem kuchennym. Efektywność Indukcja jest bardziej energooszczędna. H Poznaj funkcje płyt SLIM-FIT Najpłytsza płyta SLIM-FIT to najpłytsza* dostępna na polskim rynku płyta indukcyjna.

Z powodzeniem może zastąpić Twoją dotychczasową płytę elektryczną albo gazową, bo jej głę...