Płyta indukcyjna izc 64630 lb mst marki Teka promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Płyta indukcyjna izc 64630 lb mst marki Teka oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Płyta indukcyjna TEKA Total IZC 64630 BK MST
2399.00
ELECTRO.pl
Płyta indukcyjna TEKA IZC 64630 WH MST
2969.00
ELECTRO.pl
Płyta indukcyjna Teka izc 64630 wh mst
2999.00
Komfort.pl
Płyta indukcyjna TEKA IZC 64630 ST MST
3299.00
ELECTRO.pl
Płyta indukcyjna TEKA IZC 64630 SM MST
3439.00
ELECTRO.pl
Płyta indukcyjna Teka izc 64630 sm mst
3499.00
Komfort.pl
Płyta indukcyjna Teka izc 64630 lb mst
3499.00
Komfort.pl

Parametry

Producent:Teka
Kategoria:Płyty indukcyjne
Szerokość 60 cm
Moc 8800 W
Sterowanie dotykowe

Opis

Funkcja Power Plus Płyta indukcyjna zaopatrzona została w system rozpoznawania naczyń, który dostosowuje moc grzania do kształtu naczynia, co znacznie rozszerza oszczędność energii. Natomiast Funkcja Power Plus pozwala na prędkie podgrzewanie potraw rozszerzając moc pola P o 60%.

Funkcja Power Management Nie masz podciągniętej siły do mieszkania? Nic nie szkodzi. Dzięki funkcji PowerManagement czyli funkcji zarządzania mocą możesz skonsolidować moc płty do swej instalacji. Prostą czynność wykonać można kompozycją klawiszy opisaną w instrukcji obsługi.

Płyta w inteligentny sposób steruje przydziałem mocy do każdego z pól w sposób niezauważalny dla użytkownika. Funkcja Stop & Go pozwala na chwilowe przerwanie procesu gotowania (10 min) i powrót do poprzedniego trybu pracy bez potrzeby ponownego ustawiania funkcji; przydatne w nagłych sytuacjach.

Wskaźniki zalegania ciepła Wskaźnik ciepła resztkowego powiadamia, kiedy płyta jeszcze do końca nie wystygła po wcześniejszym gotowaniu. Zabezpiecza to przed poparzeniem i zniszczeniem płyty indukcyjnej.

Sterowanie sensorowe Multislider Chcesz starannie regulować temperaturę gotowania? indywidualne ustawienie poziomu mocy dla każdego pola grzewczego płyty pozwoli Ci zapanować nad procesem przygotowywania nawet najbardziej wyszukanych potraw.

Timer z sygnałem akustycznym Miej wszystko pod kontrolą – choćby jeśli akurat nie ma Cię w kuchni. Dzięki timerowi starannie zaplanujesz czas gotowania na każdym z pól grzejnych płyty. Podczas gdy Ty masz czas dla siebie, pole grzewcze podgrzewa danie zgodnie z zaprogramowanymi poprzez Ciebie ustawieniami.

O zakończeniu gotowania powiadomi Cię instynktowny sygnał akustyczny. Bezpieczeństwo głównie Jest szczególnie bezpieczna w wykorzystywaniu. Posiada szereg zabezpieczeń: blokadę ustawień przed dziećmi, a także zabezpieczenie przed przegrzaniem.

dodatkowo płyta ma wskaźnik zalegającego ciepła, który jest aktywny, tak długo, jak temperatura szkła nie spadnie do bezpiecznego poziomu.; Najwyższej jakości dopracowana w najmniejszych szczegółach, z ogromną dbałością o detale płyta indukcyjna.

progresywne funkcje, które sprężyste gotowanie w każdej sytuacji.