Cosnet Podgrzewacz do wosku optima due rosso promocja 2023

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Cosnet

Parametry

Producent:Cosnet
Kategoria:Podgrzewacze do wosku

Opis

profesjonalny podwójny podgrzewacz do wosku w rolkach z bazą i wyłącznikiem. Baza podgrzewacza posiada dwa oddzielne wyłączniki. Rozwiązanie to zezwala na podgrzewanie tylko wybranego wosku. Podgrzewacz posiada okienko pozwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku.

Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do wykorzystania już po około 20-30 minutach od włączenia. Dzięki niemu depilacja jest szybka i mniej bolesna. Włożyć rolkę z woskiem do podgrzewacza, włączyć zasilanie i odczekać około 10-15 minut aż wosk się rozgrzeje.

Przed nałożeniem na ciało należy sprawdzić czy wosk nie jest zbyt gorący. Po upływie tego czasu na przygotowaną i odtłuszczoną skórę nanieść wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, następnie przykleić pasek fizelinowy, docisnąć i szybkim ruchem zerwać pod włos.

Po zabiegu resztki wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. UWAGA! zawsze przed użyciem sprawdź temperaturę wosku. Szczególnie gorący wosk może spowodować oparzenia! właściwości techniczne: - moc: 25W - napięcie: 220-240V/50Hz