Podgrzewacz do wosku optima mono rosso promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Cosnet

Parametry

Producent:Cosnet
Kategoria:Podgrzewacze do wosku

Opis

Pojedynczy podgrzewacz do wosku w rolce. Podgrzewacz ekspresowo podgrzewa wosk i utrzymuje jego stałą temperaturę. Ergonomiczne okienko, przez które można kontrolować poziom wosku. W trakcie pracy okienko podświetla się na zielono.

Zamykane wieczko broni wosk przed zabrudzeniem w przerwie pracy. Podgrzewacz ma odpinany przewód zasilający, który rozszerza komfort pracy. Kabel nie przeszkadza w trakcie swobodnego manewrowania podgrzewaczem przy realizowania zabiegu.

Do podgrzewacza włóż wosk w rolce i następnie włącz urządzenie (wosk należy podgrzewać około 25 minut). W czasie podgrzewania wosku, przygotowuj powierzchnię ciała asygnowaną do depilacji. Ciało odtłuszczamy i nakładamy talk.

Przed nałożeniem wosku na skórę, sprawdź jego temperaturę! szczególnie gorący wosk może spowodować oparzenia. Wosk powinien być płynny - nie powinien się ciągnąć. Rozgrzaną rolkę przesuń po ciele zgodnie ze wzrostem włosa pokrywając je cienką warstwą wosku.

Nałóż pasek flizelinowy i dociśnij. Bezpośrednio po dociśnięciu - energicznie oderwij pasek ruchem pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku zlikwidować olejkiem i nałóż balsam po depilacji. UWAGA! zawsze przed zastosowaniem zobacz temperaturę wosku.

szczególnie gorący wosk może spowodować oparzenia! właściwości techniczne: Napięcie: 220 v ~ 240 v Częstotliwość: 50 Hz Moc: 40 W