Podgrzewacz do wosku optima rosso uno promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Cosnet

Parametry

Producent:
Kategoria:Podgrzewacze do wosku

Opis

Pojedynczy podgrzewacz do wosku w rolkach z bazą. Dzięki temu, że podgrzewacz stawiamy na bazie w łatwy sposób można go użyć. Podgrzewacz ma okienko pozwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku.

Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym. Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia. Dzięki niemu, depilacja jest szybka i mniej bolesna. Włożyć rolkę z woskiem do podgrzewacza, włączyć zasilanie i odczekać około 10-15 minut aż wosk się rozgrzeje.

Przed nałożeniem na ciało należy sprawdzić czy wosk nie jest zbyt gorący. Po upływie tego czasu na przygotowaną i odtłuszczoną skórę nanieść wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, następnie przykleić pasek fizelinowy, docisnąć i prędkim ruchem zerwać pod włos.

Po zabiegu resztki wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. UWAGA! za każdym razem przed wykorzystaniem przejrzyj temperaturę wosku. Nad wyraz gorący wosk może spowodować oparzenia! Przed przystąpieniem do depilacji sprawdzić czy wosk nie jest za gorący.

komponenty składowe: baza z przewodem zasilającym podgrzewacz instrukcja obsługi gwarancja 12 msc.