podgrzewacz do wosku w puszce 400ml basic promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Cosnet

Parametry

Producent:cosnet
Kategoria:Podgrzewacze do wosku

Opis

Podgrzewacz do wosku w puszce. Ma regulację temperatury podgrzania. Dzięki swej technice szybko rozgrzewa wosk i utrzymuje go w stałej temperaturze. Objętość: 400 ml Sposób zastosowania: Do podgrzewacza wkładamy puszkę, podgrzewamy do momentu całkowitego rozgrzania.

Nastawiamy najwyższą temperaturę, podłączamy do zasilania, wtedy zapala się czerwone światełko. Kilka minut później czerwone światełko zmienia się na zielone – wosk jest gotowy do zastosowania. Temperatura nie powinna być za wysoka ze względów bezpieczeństwa.

liczba wosku wkładana do podgrzewacza powinna być zgodna z wymaganiami. Następnie przystępujemy do depilacji. Przed nałożeniem wosku na skórę sprawdź jego temperaturę! bardzo gorący wosk może spowodować oparzenia!

Na skórę nanosimy ciepły wosk przy pomocy szpatułki. Przyklejamy plaster po czym energicznym ruchem zrywamy go pod włos. Po zabiegu pozostałości wosku usuwamy olejkiem i nakładamy balsam po depilacji. UWAGA!

zawsze przed zastosowaniem przejrzyj temperaturę wosku. Nad wyraz gorący wosk może spowodować oparzenia! cechy techniczne: Napięcie: 220-230 V Moc: 100 W Waga: 0,6 kg