Activeshop Podgrzewacz wosku rolka single fo 40w biały promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Activeshop Podgrzewacz wosku rolka single fo 40w biały oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 16.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Podgrzewacz do wosku PRO WAX rolka Single F-0 Biały
16.90
Media Expert
Podgrzewacz do wosku PRO WAX rolka Single F-0 Biały
16.90
ELECTRO.pl
Podgrzewacz do wosku PRO WAX rolka Single F-0 Biały
16.90
Avans.pl

Parametry

Producent:Activeshop
Kategoria:Podgrzewacze do wosku
Moc 40 W

Opis

Podgrzewacz do wosku w rolce 40W SINGLE FO biało-czarny profesjonalny pojedynczy podgrzewacz do wosku w rolkach. Podgrzewacz posiada okienko zezwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku. Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym.

Gotowy do użycia już po około 20-30 minutach od włączenia. Dzięki niemu depilacja jest szybka i mniej bolesna. Informacje techniczne: napięcie: AC 220-240V/50 Hz moc: 40 W. UWAGA! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka!

Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry! Kolor: Biało-czarny. UWAGA! Przed przystąpieniem do użycia zapoznaj się z instrukcją załączoną do podgrzewacza. Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru oraz przed składaniem, rozkładaniem lub czyszczeniem.

Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. UWAGA! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry!

Produkty oferowane na niniejszej aukcji dedykowane są wyłącznie do korzystania profesjonalnego. Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niewidocznym niedostępnym dla dzieci. BroniĆ PRZED DZIEĆMI Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Używaj korzystnego napięcia. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą. Nie korzystaj z towaru: w wilgotnych pomieszczeniach, jeśli zasilacz został uszkodzony, jeśli urządzenie lub kabel połączeniowy jest uszkodzony.

Urządzenie asygnowane jest do wykorzystania w we wnętrzu pomieszczeń.