podgrzewacz wosku rolka single fo 40w różowy promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem podgrzewacz wosku rolka single fo 40w różowy oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.02 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Podgrzewacz do wosku PRO WAX rolka Single F-0 Różowy
19.02
ELECTRO.pl
Podgrzewacz do wosku PRO WAX rolka Single F-0 Różowy
19.02
Media Expert
Podgrzewacz do wosku PRO WAX rolka Single F-0 Różowy
19.02
Avans.pl

Parametry

Producent:Activeshop
Kategoria:Podgrzewacze do wosku
Moc 40 W

Opis

Podgrzewacz do wosku w rolce 40W SINGLE FO różowy fachowy pojedynczy podgrzewacz do wosku w rolkach. Podgrzewacz posiada okienko zezwalające na kontrolowanie ilości zużytego wosku. Niezastąpiony w zabiegach depilacji woskiem w każdym gabinecie kosmetycznym.

Gotowy do zastosowania już po około 20-30 minutach od włączenia. Dzięki niemu depilacja jest szybka i mniej bolesna. Dane techniczne: napięcie: AC 220-240V/50 Hz moc: 40 W. UWAGA! Przed przystąpieniem do depilacji należy koniecznie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku, czy nie jest za wysoka!

Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry! Kolor: Różowy. UWAGA! Przed przystąpieniem do wykorzystania zapoznaj się z instrukcją załączoną do podgrzewacza. Zawsze odłączać urządzenie od zasilania, jeżeli pozostaje on bez nadzoru, a także przed składaniem, rozkładaniem albo czyszczeniem.

Nie wolno pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. UWAGA! Przed przystąpieniem do depilacji należy niezbędnie sprawdzić temperaturę podgrzanego wosku czy nie jest za wysoka! Za wysoka temperatura wosku grozi oparzeniem skóry!

Produkty oferowane na niniejszej aukcji przeznaczone są wyłącznie do użytkowania mistrzowskiego. Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niewidocznym niedostępnym dla dzieci. ChroniĆ PRZED DZIEĆMI Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Używaj prawidłowego napięcia. Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą. Nie korzystaj z towaru: w wilgotnych pomieszczeniach, jeśli zasilacz został uszkodzony, jeśli urządzenie albo przewód połączeniowy jest uszkodzony.

Urządzenie dedykowane jest do stosowania w we wnętrzu pomieszczeń.